Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha valakire még télikabátban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakire még télikabátban is feláll a farkam, akkor én szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés

Mert úgy érzem, hogy van egy valaki, aki mindig, bárhol, bármikor kell nekem. Egyszerűen vonz a mosolya, a közelsége, a bőre, az ölelése, illata, haja, szeme, hangja, kezei. Ha látom rajta, hogy szomorú, nyűgös, ideges, akkor csak rámosolygok, és úgy érzem az életkedvét megnöveltem 250%-al, és a szeme is máshogy ragyog, ha beszélek neki.


Nos ezzel az a probléma, hogy nem merem elmondani, mit érzek iránta, pedig már kérdezte is.. Szerintem ő se meri elmondani nekem, de már mondta is hogy fél szerelmes lenni meg ilyenek. Ezért se mondom el neki. Most van egy fiúja, de szerintem csak azért hogy engem felejtsen, pedig amúgy nem is jártunk.


Ez egy általános esemény ami velem van?



2016. ápr. 9. 20:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehetséges hogy szerelmes vagy a télikabátodba.
2016. ápr. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Elég énközpontú a látásmódod már ne haragudj. Fél szerelmes lenni de van pasija? Téged felejteni?? A leírásod alapján nincs is mit felejtenie, most attól hogy beszéltek x alkalommal az még nem jelent semmit. Ülj le vele és beszéld meg, ennyi a megoldás. De ha tizenévesek vagytok akkor folytasd tovább a csaj utáni vágyódást és maradj csöndben, tudod a lányok értik ha telepatikusan akarsz kommunikálni velük.
2016. ápr. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már volt köztük csók is, és jött már el velem párszor közös programokra kettecskén.
2016. ápr. 10. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!