Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy fiúnak (16) ha egy képemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy fiúnak (16) ha egy képemre (nem kitárulkozósra) feláll, és ezt közli is (de nem szerelmes belém), azt jelentheti vonzódik hozzám? 16/L

Figyelt kérdés
Korábban bevallottam neki hogy szeretem, de Ő azt mondta, nem szerelmes belém de kedvel. Előtte történt hogy msn-en beszélgetés közben, hogy az ig.képemet elkérte, elküldtem, és közölte hogy felállt neki.:D Akkor még viszonylag sokat beszéltünk és viccelődtünk msn-en, de mióta elmondtam ezt Neki, már nem. Viszont sokszor néz, myvip/tagged/hotdog egyebeimet mindig nézni.
2009. júl. 13. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg :)
2009. júl. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki nagyon, ennyi az egész. Talán rád is matyizik, kitudja. De az hogy felállt neki, alapból csak annyit jelent hogy testi vonzalmat érez, semmi többet. Az viszont, hogy ezt közli is, az azt jelenti hogy tudatni akarta hogy tetszel neki, bár ez nem a legszebb módja volt. Most lehet hogy arra vár hogy valamit reagálj rá.
2009. júl. 13. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, vonzódik hozzád. Ez még nem jelenti, hogy szerelmes beléd.:)
2009. júl. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyértelmű.

Megdöntene, de a lelkivilágodból nem kér, köszöni szépen.

2009. júl. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2009. júl. 15. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!