Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintetek el tudnám adni a...

Szerintetek el tudnám adni a tv-m?

Figyelt kérdés

egy 40 colos samsung 3D tv-ről van szó, 2013-ban vettem 130.000 volt plus 20.000 hogy 5 évig legyen rá garancia... közben "feleslegessé" vált és nem tudom, hogy mennyire van ilyesmire kereslet... olyan 90.000 ezerben gondolkodtam... szerintetek?

link: [link]



2015. szept. 4. 19:37
 1/5 A kérdező kommentje:
ó igen és még annyi, hogy sajnos a bal felső részén a kávát körülvevő átlátszó"műanyag"-on van egy kis karcolás :( de amúgy minden oké vele...
2015. szept. 4. 19:39
 2/5 anonim ***** válasza:
37%
Ne itt hirdesd, vannak erre megfelelő oldalak: vatera, jófogás, stb. Bár ne legyél meglepve, ha 90k-ért nem kell senkinek, de valamennyit biztosan ér.
2015. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem hirdetem itt... csupán kíváncsi vagyok... és tudod "a te életet is valamennyit ér"... a válaszod semmilyen olyan információval nincs ellátva, amivel hozzá tudtál volna valamit adni a kérdésemhez... miért írsz akkor ide? visszatérve az előbbire a te életed megfizethetetlen vagy megfizethető és az én tv-m ára lehet 90k vagy 80k. ha arra lennél kíváncsi, hogy az élet hogyan fizethető meg, akkor kérdezd a terroristákat... akik pénzért ölnek... remélem hasonló stílusban sikerült kommentálnom a válaszodat mint ahogy te viszonyultál hozzám!
2015. szept. 4. 23:31
 4/5 anonim ***** válasza:
36%
Te is hülyébb vagy a sokévi átlagnál...
2015. szept. 5. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy jön ide az élet te géniusz? Egy sz@ros használt tárgyat akarsz túlárazva rámelegíteni valakire. Én csak elmondtam, hogy mire számíts. A kérdésedből nem derült ki, hogy van fogalmad a vateráról vagy jófogásról.
2015. szept. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!