Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány évesen vesztettétek el a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány évesen vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés

nemedet, és a mostani korodat is írd le légyszi!

köszi

19F(még szűz vagyok)


2016. ápr. 10. 20:51
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
valós statisztika amit én mondtam, te csak körbehazudgáltad már a fél gyakorikérdéseket
2016. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:

"Szomorú életed lehet, ha bármit megteszel azért, hogy nagyobbnak érezd magad egy ismeretlennél..."


Ez vicces, hogy te mondod, akinek annyiból áll az élete, hogy vergődik a gyk-n

2016. ápr. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:

Elsőre azt mondtad, hogy az unokatesód jár abba az osztályba, ahova 24 lány jár. Figyelj oda jobban a hazugságaidra, mert belekavarodsz. :)


Ez a grunge a gyakori legnagyobb balfaxa, kezdjük ott, hogy életében nem járt gimnáziumba, nem is tudom milyen valós statisztikákat tudna ő szolgáltatni, amikor gimnazista lánnyal akkor került a legközelebbi viszonyban, amikor véletlenül a buszon összeért a keze egyel a kapaszkodón és a nadrágjába élvezett. Semmit se tud róluk, nem tudom mit veri magát, hogy 14 évesen kúrnak a gimnáziumokban, ezen szerintem minden valaha egy normális gimnáziumba járt hangosan felröhögne.. 13-14 évesen, az első csókok csattannak el, cigány putrikban pakolják a lányokat ilyen korban, jól írja az előző, és a 16-17 év is teljesen jól lefedi a valóságot.

2016. ápr. 11. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
16. 18/f
2016. ápr. 11. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
45 és még megvan. K. Gábor
2016. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
#45ös voltam... és nyertem! :3
2016. ápr. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Én is még szűz vagyok még és az is maradok, azért mert aszexuális vagyok amúgy.


Szóval én nyertem. ;)

2016. ápr. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
20L (de már majdnem betöltöttem a 21-et)
2016. szept. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!