Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok Ti mitennétek a helyembe?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok Ti mitennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Van egy pàrom F(28) :) :) aki aranyos minden jo stb...


Lehet èn vagyok mèg pici ezekhez (23) de azt kèrtem tőlem tegnap hogy (szokta mindig sex közben puszilgatni làbam làbujam sose zavart vagy valami).Hogy rà èlvezz a làbfejemre ès utàna nyalatasam le vele...nem mindennapos lenne csak nèha nèha...


2016. ápr. 11. 12:50
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy pici hanem a parod beteg
2016. ápr. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha őt ez izgatja, akkor legyél jó barátnő és add meg a párodnak amire vágyik. Ennyi :P

Lehet kicsit bizarr, de ha neki ez jön be és szereted őt, miért fosztanád meg attól mi mozgatja a fantáziáját. Ha te ettől nem undorodsz, akkor esetleg van valami egyéb okod, hogy miért ne tedd meg a kedvéért? Amúgy bocsi fiú vagyok, de a véleményem ettől még meghallgathatod. 28f

2016. ápr. 11. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem menj bele nyugodtan. Nincs ezzel semmi baj, ha ő ezt szeretné, és neki belefér. De neked van ezzel kapcsolatban valami ellenérzésed? Csak mert máskülönben nem értem a kérdést. Miért ne tennéd meg érte?!
2016. ápr. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mármint lábfétises a párod?

A végén pedig ráakar élvezni a lábfejedre és megenni róla a saját spermáját???


Hááát nekem ez egy kicsit durva :D


24/f

2016. ápr. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát ez nagyon visszataszító !
2016. ápr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez nem aranyos, ez egy beteg f...!!!!!!
2016. ápr. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pasik nem kerek privit....
2016. ápr. 11. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Mitennénk?Pl. nokedlit pörkölttel...és sok szafttal! (:
2016. ápr. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!