Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak egy ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak egy ilyen pasival? Ti mit csinálnátok helyembe?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy új pasival, nagyon kis szimpi stb. De mikor oda jutottunk és számba vettem kb 2 másodperc múlva mondta nem bírja tovább és jött neki, aktusig sem jutottunk. Azt hittem hogy ez azért van mert az első és túlizgulta hát reggel is ugyanez, aztán még egyszer is ugyanez volt.
2016. márc. 6. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Beszélnék vele első körben őszintén erről.
2016. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha szimpatikus, és úgy gondolod, hogy megéri "megtartani", akkor türelmesen tanítgasd csak, szerintem tovább fogja bírni idővel. Talán kezdjen el ő kényeztetni téged az elején, orgazmusig, úgy legalább neked is jó lesz.
2016. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
59%

két fél whyski és lassabb lesz

amugy meg biztos túl jól csinálod

behatolás előtt egy orál és a mádodik jobb lesz

de ha ojan jol csinálod befizetnék nálad egyre

2016. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kommunikáljatok... Közösen meg lehet ezt oldani, ha mindketten éretten reagáljátok le, és ő is szeretne ezen változtatni. Jó lenne, ha kiderülne, hogy korábban is volt-e ilyen problémája, mindig ezt tapasztalta-e eddig, próbált-e már valamit tenni ellene stb.
2016. márc. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. Valóban sok pasim volt és állítólag abban nagyon jó vagyok (egyik exem porszívónak is elnevezett :D ) Amúgy akkor ez lehet ok?
2016. márc. 6. 16:00
 6/10 VirágésBence ***** válasza:
Csináljátok orál nélkül. Meg lehet azt oldani, lehet, hogy egyébként nem sülne el ilyen hamar.
2016. márc. 6. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Azonnal írj rám, ha megszinglisedsz! ;)
2016. márc. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kipróbálnálak addig nem tudok nyilatkozni. Írj
2016. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
porszívó :) ez tetszik ;)
2016. márc. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is jártam már úgy egy lánnyal, hogy hamar eldurrantam. Nagyon jó nő volt, és nagyon jól csinálta. Mondjuk az a hamar kb fél perc volt. Utána ráálltam arra, hogy előtte mindig könnyítettem magamon.

5-10 perc után meg kell újra próbálni, ha akkor is elmegy azonnal, akkor felejtős.

2016. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!