Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti melyket választanátok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti melyket választanátok?

Figyelt kérdés

Nem olyan szép pasi (átlagos,vagy alatti) de jó szex,

vagy fullos pasi külsöre de gyenge szex (szépség relatival ne gyertek itt nekem) mert akkor nem hallanám azt állandóan az utcán meg körülöttem hogy de helyes pasi.Az átlagos vagy a kevésbé szép pasira sose tesznek ilyen jelzőket..


2016. ápr. 11. 16:05
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Attól függ. Ha még kölyök vagy és a kérdésből ítélve az, akkor jó lessz neked a "szépfiú" a suli folyosóján meg gólyabálon villogni vele. Ha komoly párkapcsolatot keresel, akkor nem ez a döntő, bár tény, hogy a jó szex az alapja egy jó párkapcsolatnak...de legalábbis nagyon fontos és sokat nyom a latban. Attól függ milyen célra kell? Szeretőnek azt vidd aki jól dug, barátnők előtt menőzni jó lesz a másik is.
2016. ápr. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Sunshinedoll ***** válasza:
26%

Annyira unszimpatikus, hogy a kérdés végén találtál okot a hisztizésre :D

Az első.

2016. ápr. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Első válaszoló ment a zöld kéz! Második válaszoló szánalmas vagy,mindenhol mindenkibe belekötöl,mert leirják az igazságot!
2016. ápr. 11. 17:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyértelműen aki bár nem túl jó pasi, de jó a szex.

Hiába néz ki valaki jól, ha nem jó a szex...Meg aztán akármilyen helyes pasiból lehet még éppen csúnya pasi is, elég egy hormonális probléma, amitől mondjuk csúnya lesz a bőre, kihullik a haja, vagy meghízik, míg ha valaki jó az ágyban, az jó is marad.:)

2016. ápr. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hulye a kerdes. Fullos pasi mindenkinek mas. Tehat ha en ertelmezem a kerdest, egy brad pitt, cristiano ronaldo kaliberu pasi az atlagos, de jo vele a szex. ( bocsi mindenkitol nekem ok nagyon nem jonnek be ) a fullos legyen xy- ugyis lenyegtelen - vele meg rossz. Ha az elejen nincs meg az osszhang en nem teszem szet a labam, h gyere akkor had dontsem el h maradsz-e vagy valasszam a pitt sracot. Aki nem az elvezetre vagy a kulsosegekre megy szerintem igy vannak vele mint en. Meg amugy is a szex tanulhato, a kulso meg valtoztathato. Fodrasz stilus stb.
2016. ápr. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az a baj nem sok van, akinél mindkettő teljesül :(((

így meg nyilván a jó a szex a lényeg

2016. ápr. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!