Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Nem tudok dönteni? Ti melyket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok dönteni? Ti melyket választanátok? KÉP LENT

Figyelt kérdés

[link]



[link]


2013. júl. 24. 13:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
25%

nekem egyik sem tetszik mindkettő a szokásos "ki a mellel " fazon

ha csak ebből a kettőből lehet választani akkor az 1es

2013. júl. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Na míg nem voltam menyasszony biztos így kép alapján mondtam volna valamit, de így, hogy már voltam, meg volt az esküvő és voltam pár ruhapróbán így azt mondom, hogy úgy kell választani, hogy megnézed magad benne, és elképzelsz mindenféle dolgot, amit csinálsz majd benne, hogy melyik a jobb, mert kép alapján tök mindegy, de az is lehet, hogy az egyik eleve hülyébben állna, vagy úgy éreznéd, hogy kiesnek a melleid stb.
2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a 2. linket nem nyitja meg.
2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a második ruha különlegesebb, az ezüst hímzés miatt. Az első képen szereplő ruhához hasonlót sokat láttam már, az emiatt nem annyira különleges, de szép, az tény.
2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
68%
Nekem egyik sem olyan hű de tetsző, túl klasszikus fazon. De ha választanom kéne akkor az 1. kép.
2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
A 2. képet nekem firefoxban nyitotta meg kis várakozás után.
2013. júl. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
58%

Igazán egyik sem tetszik,de akkor már az 1 es...

Ez attól is függ milyen alkat vagy.Ha alacsony a ruha pl.nem is igazán rád iilö...Esetleg kicsit molettebb,stb.

2013. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
77%
Egyértelműen az elsőt. Egyrészt ízlésesebb mind a kialakítása mind a díszítése, másrészt az Eddy K. ruháknak számomra nem kielégítően igényes a kivitelezésük (nem egyszer találkoztam náluk ferde övfelvarrással és hasonlókkal, ebből kifolyólag nem bízom egyszerűen a minőségükben, holott nagy nevű tervezőről van szó).
2013. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
72%
hú, mindegyik nagyon szép, de leginkább ami hozzám közel állna, az az első linknél, a Love ruha. :)
2013. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
41%

Egyiket sem. Mindkettő elég csúnya. De ezt így amúgy se lehet eldönteni... Attól függ hogy áll rajtam egy ruha.


Amiket linkeltél, az egy halom nőnek rosszul áll szerintem, mert nem vagyunk egyformák.

2013. júl. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!