Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Titeket mi zavar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Titeket mi zavar szex közben?

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan dolgokra gondolok, amiket a nők csinálnak és zavarnak titeket vagy kellemetlennek találjátok

2016. ápr. 12. 16:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
24%
Szörös punci és a lagymatag szex...
2016. ápr. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Ha fekszik, mint egy fadarab, ha ápolatlan, ha azt gondolja szexelni sterilen kell és még a fszt is zsebkendőben fogja meg kb ezek
2016. ápr. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
94%
Ha pénisze van.
2016. ápr. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha számba pukizik sz*pás közben
2016. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Semmi!
2016. ápr. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha unott képpel fekszik alattam, vagy ha eljátsza, hogy neki milyen jó és műviesen nyögdécsel, de a legkiábrándítóbb ha valaki büdös és ápolatlan...

Volt már rá példa, hogy miután levetkőzött és megcsapott az áporodott testszaga ( hónalj, láb és pisiszag keveréke) menekülőre fogtam a dolgot.

2016. ápr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
az ha nem élvezi és ha ápolatlan... A nők azt hiszik hogy ők milyen jo ltudják leplezni azt hogy élvezik-e vagy csak azért csinálják hogy a pasinak jo legyen... de ez kamu... pillanat alatt ki lehet szúrni és ez kiábránditó
2016. ápr. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Sunshinedoll ***** válasza:
86%
Pedig a nők azért kamuzzák, hogy élvezik, hogy a pasik sérülékeny egóját óvják :D
2016. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ezek mind egybevéve amiket írtatok.

Plusz én nem szeretem ha karmolásznak közben.

Legalábbis nem mindegy hogyan és mikor.

Mivel nem dohányzom,így a bagószagtól is undorodom.

2016. ápr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lusta nő és ha mondani kel hogy mit csináljon vagy netán győzködni na az nagyon utálatos.23f
2016. ápr. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!