Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a fiúk és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a fiúk és a lányok óriási tesztoszteronszint különbsége ellenére koránt sincs köztük olyan jelentős erőkülönbség?

Figyelt kérdés
A tesztoszteron felel az izom felépülésért, de az átlagos fiúk, és lányok között messze sincs olyan nagy fizikai különbség, mint ami arányban állna a hormonszint különbségével. Ez hogy működik?

2016. ápr. 12. 22:22
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
az, hogy nyápic kis görcsök a mai srácok nagyrésze. amúgy baromi nagy a különbség.
2016. ápr. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Engem már férfiként is irritál az előttem szóló reflexesen felböfögött baromsága, pedig én nem vagyok egy kis zörgőcsontú fiúcska...
2016. ápr. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy az ilyen frusztrált fazonok tényleg kímélhetnék a témát
2016. ápr. 12. 22:28
 4/10 anonim ***** válasza:
Mégis milyenek legyenek 13 évesen 1-es? :D
2016. ápr. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
De ki beszélt itt 13-évesről....nem vágom.
2016. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a férfiak azért erősebbek a nőknél, ezt abból gondolom, hogy barátnőm és én hasonló kondiban vagyunk, de ha birkózásra kerül a sor (játékból) azért nem kerül nagy erőfeszítésébe lenyomni. Bár volt már rá példa hogy kiszabadult és sarokkal úgy bordán rúgott, hogy egy hétig fél tüdőre vettem a levegőt 😂. De összességében a nők azért tűnhetnek hasonlóan erősnek, mert egy férfi nem fogja megütni őket (remélhetőleg).
2016. ápr. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
a nemi érésig nincsen jelentős különbség a hormonokban egyébként az aktin és miozin fehérjékből épülnek fel az izmok valamint a tesztoszteron hormon csak segíti az izmok épülését,erősödését DE a testünk és az egész élet arról szól hogy harc az erőforrásokért és a lehető legtakarékosabban felhasználni azt az idegsejtek után az izmok eszik a legtöbb energiát ezért a test ha nem érzik szükségét nem fog nagy izmokat növeszteni magyarul ha nem edz a fiú akkor nem lesznek nagy izmai mert nem érzi szükségét a test fenntartani a semmiért meg pazarlás. Na fáj már a fejed ?:) Egyébként viszont ha bármely nő és férfi elkezdene edzeni és nem doppingolnak akkor az idő elteltével egyre nagyobb lenne az erőkülönbség a férfi javára.Lévén a nő izmai nem fognak növekedni(vagy csak egy ideig) mert az ösztrogén nem is tudja a tesztoszteron szerepét betölteni valamint a nőknél fontos szempont a hajlékonyság ami sok izom esetén gyakran sérülne aztán szülésnél az amugy se kellemes fájdalom még nagyobb lenne de amugy az evol.-nak évmilliói voltak megalkotni minket is elhiszed ha azt mondom jobban tudja mit csinál?:)
2016. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ÉS ha még nem lenne elég estére akkor elmondom nagy átlagban a férfiak felsőteste erősebb csak viszont hastól lefelé ha nem gyúrt!! a pali akkor hasonlóan erősek a lábai mint egy ugyanolyan súlyú nőnek ezért ha egy nő tanult harcművészetet tud olyat rúgni hogy törjön aminek törnie kell
2016. ápr. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Átlagos 20-as korosztályba tartozó felek esetében nincsen jelentős különbség. Láttam én már elégszer olyat, hogy egy lány könnyedén felkapta a 70 kg-os barátját ölbe (más kérdés, hogy mennyire érezte magát a srác ettől kellemetlenül), és hasonlókat. Igazából a legtöbb nőben nincs meg az erőkifejtés maximalizálásához való ösztön. Ha egy lány kifejti a maximális erejét, és nem "nőieskedve" finomkodik, egyáltalán nem nyomja le olyan könnyen egy átlag srác.
2016. ápr. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Osynho ***** válasza:
Mi számít jelentős erőkülönbségnek? A mintavétel mi alapján történt?
2016. ápr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!