Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért okoz örömet hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért okoz örömet hogy egy nálam hat évvel idősebb férfi ingyen prostiként bánik velem?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 13. 08:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Én élvezem ennek a férfinek a magabiztosságát. valahogy rám is átragad. Nem kérdezget folyton szex közben, hogy jó ez így vagy csináljuk másképp, mert attól én is elbizonytalanodok. Meg hová menjen a sperma, meg ilyenek.
2016. ápr. 13. 10:00
 12/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem adok neked 1-2 hónapot, és önként fogsz menekülni ebből.

Mert hogy te ebből nem élvezel semmit, csak elviseled a megaláztatást, mert szereted... Ebben biztos vagyok.

(Tapasztalat, bár fizikálisan én élveztem akkor a dolgot, mert lényegében kielégített a nyomoronca, csak lelkileg lettem megalázva. Sokmindent megváltoztatott bennem az a pár hónap.)

2016. ápr. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim válasza:

Tudom,hogy mi a te bajod. Lelkileg,érzelmileg és szexuálisan totálisan éretlen vagy. Nem ismered a férfi - női szerepeket és viselkedési normákat.


Mellesleg nem értem a nőket,SOKAN azon sipítoznak,hogy a pasijuk mennyire tesze-tosza az ágyban,erre tessék a másiknak,meg az a baj,hogy a partnere FÉRFI és tudja,hogy mit akar a szexben.

2016. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Kedves utol válaszoló. Te elolvastad egyáltalán a kérdésem?
2016. ápr. 13. 11:14
 15/24 anonim ***** válasza:
Azért mert erre gerjedsz. Azért ettől a kapcsolattól ne várj sokat.
2016. ápr. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ha szerepjátéknak fogjátok fel, akkor még élvezhető is.
2016. ápr. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Én nem látok ebben semmi rosszat, ha élvezitek.

Nekem 31 koromra sikerült találkoznom olyan férfivel, aki tudja, hogy mire vágyok.Nem kell kérdeznie, egyszerűen tudja mi esik jól.Mellette jöttem rá, hogy eddig miért csapongtam ide-oda.

Valahogy sokszor a gyengéd szerencsétlenkedőket fogtam ki.

Egy igazi férfi igenis irányítson, de ha nekem valami nem esik jól, azt vegye is észre.

Nem elhanyagolandó tényező a jó méret sem.

Nincs semmi bajod.

2016. ápr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így tök normális. Szeretsz vele lenni és vele vagy. Ennyi. Valahogy sok nő bonyolítja ezt túl, hogy rossz dolgot lát bele, ha valakivel jókat szexel és az nem valami együttélést tervez.
2016. ápr. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
21%
# 17 és neked mi a dolgod ebben az egészben? te vagy a lyuk?
2016. ápr. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Mert bejön neked az alárendeltség és egy magabiztos pasi. Ez teljesen normális. 31 évesen és túl pár csajon az a tapasztalatom, hogy a legtöbb nő szereti, ha kérdezés nélkül keményen megb@$$zák, mint egy ócska kis k.rv@t. Szerintem ez összhangban van a természet törvényeivel és klasszikus nemi szerepekkel is, hogy a férfi dominánsabb, a nő pedig alárendeltebb.

Persze ez nem mindenkire igaz. Sőt, sok csaj nem ért egyet vele, amíg nem találkozik egy pasival, aki leuralja, és rájön, hogy "jééé, ez de jó volt így!" Szerintem.

2016. ápr. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!