Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok szülőként/barátk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok szülőként/barátként ha egy 25 éves srácnak 18 éves barátnője van nem túl sok a 7 év és szerintetek csak a szexre megy?

Figyelt kérdés

A fiú egyedül él, dolgozik. Orvos a hivatása, a lány most készül egyetemre és abba a városba ahol a fiú él (nem a fiú miatt). Ti mit szólnátok szülőként a kapcsolathoz?

Ő az első barátom nem mertem még beszélni se róla :)

Nem volt még semmi meg elég friss a dolog csak 1 hónapja vagyunk együtt. Nekem ő lesz az első így minden téren bár ő még nem tudja :)


2016. ápr. 13. 15:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Hogy a szexre megy-e, azt nem tudjuk, de elárulok egy titkot: ezt nem lehet az életkorból kiolvasni.

Nálunk nagyobb volt a korkülönbség, de szüleim - és az ő szülei is - annyit mondtak, hogy a mi dolgunk, ha szeretjük egymást, akkor legyünk boldogok. :)

2016. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem engedném a fiatal lányomat ennyivel idősebb pasival, mégpedig azért nem, mert sok esetben az ilyen korú srác azért van fiatal lánnyal, mert a saját korosztályát már nem tudja hülyének nézni.
2016. ápr. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
35%
Sose értem hogy itt miért általánosít mindenki... Minden ember más. Honnan kellene tudnunk hogy a te szüleid erre hogyan reagálnak? Én 16 éves vagyok a barátom 28. Nagyon jó a kapcsolatunk már majdnem két éve és kiegészítjük egymást. El sem tudom képzelni azt, hogy mi lett volna ha azért nem jövök össze vele, mert nagy a korkülönbség. A szüleim jól fogadták és nagyon szeretik. Bár mi 4 hónapig csak ismerkedtünk. Szerintem semmivel se lenne jobb, ha korodbelivel jössz össze és nem vagy boldog (az is mehet a szexre,nem csak idősebb).
2016. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25 évesen már orvos?
2016. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nagyon éretlen vagy te még ehhez.
2016. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Az orvosi képzés 12 félév, tehát ha nem csúszol és nem voltál évvesztes, akkor 24 évesen végzel, mint általános orvos.
2016. ápr. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha a fiú rendes lenne akkor nagyon örülnék neki ha a lányom egy olyan fiút fogna ki.

Férjem és köztem 9 év van, a szüleim eleinte ellenezték is amitől csak nehezebb volt. Nem zavarna, hogy 7 év van köztük ha a fiú tényleg rendes és nem csak kihasználja a lányomat

2016. ápr. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!