Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit értetek azalatt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit értetek azalatt, hogy mocskos a fantáziátok?

Figyelt kérdés

Mert sok lány dicsekedik, hogy milyen mocskos a fantáziája, és aztán fény derül arra végül, hogy ez egész kimerül abban, hogy szereti ha egy-két kis korbácsütést kap a popsijára, esetleg játék mézzel.

Ezt nevezitek ti mocskos fantáziának. Ez tök unalmas!!


2016. ápr. 13. 15:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Miért, te mit vársz? Toljunk a mellkasodra, aztán nyalassuk ki?
2016. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
Pont úgy értik, mint mikor a pasik mondják, hogy "olyan 30 centis farkam van, hogy hátulról beléddugom és a szádon jön ki a vége"....aztán állva is alig van 11cm. Vagy mikor egy pasi azt mondja, "Úgy széjjel foglak b***szni, hogy alig bírsz felállni" meg "4 és fél órán keresztül tudok b***szni" (LOL :D) és mikor bevágja, a harmadik döfésnél fogát szívva grimaszol, hogy még az ötödikig eljusson mielőtt elélvez :D Na hát kb. erről van szó :D
2016. ápr. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

#2


Ami nálunk +2 centi, az nálatok minusz 5-10 kiló.


Sajnos mindkét nem képviselői között nagyon sok a szájhős.

2016. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Én is pasi vagyok, csak mellékesen megsúgom :D LAWL
2016. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Ja igne #4 és #2 meg ez itten egyugyanazon személy
2016. ápr. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

2

És te elhitetted amúgy neki ezt? Durva...

2016. ápr. 13. 15:56
 7/22 A kérdező kommentje:

1-es.

Az már igazi perverzió, annak ellenére, hogy szerintem túl sok, bár nem tudom, nem próbáltam. De nem a méz, meg egy kis popsi paskolás! Ugyan már!

2016. ápr. 13. 15:57
 8/22 anonim ***** válasza:
Még mindig #2 -es vagyok és nem értem legutóbbi rámvonatkozó kommentedet :D
2016. ápr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

2:

Elhiszed, egy pasinak, ha azt mondja 30 cm-es farka van? Elég butus vagy!

2016. ápr. 13. 16:01
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Mint bennfentes montdam ezt, hisz mint említettem én is pasi vagyok. De az, hogy a másik kamuzik, nem feltételezi automatikusan azt, hogy azt én vagy bárki más el is hiszi. Ha nem tűnt fel ironikusan túltipizált szereotípiákról beszélek!
2016. ápr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!