Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsi a péniszem, hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsi a péniszem, hogyan tudnám nagyobbra növelni?

Figyelt kérdés
Nagyon gázul érzem magam, öltözőkbe és mások előtt soha sem mutatkozok alsónadrágba sem :( a barátnőm azt mondja hogy őt nem zavarja, de engem iszonyatosan... 10-11cm állva, amúgy meg 3-4cm! Hogyan tudom megnövelni?

2016. ápr. 13. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Mondd azt neki, hogy kobrád van, Kobra 11.
2016. ápr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Na várj. A barátnődnak megfelel, de téged jobban érdekel, hogy az öltözőben mit szólnának hozzá a PASIK. Ezt nem inkább a homoszexualitás kategóriába akartad írni?
2016. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes! Az ember penisze ket dologra jo: hugyozni es oromet szerezni magadnak es a baratnodnek. Van baratnod, akit nem zavar. A farokmeretednek a baratnodnek kell hogy megfeleljen nem az oltozoben es a haveroknak
2016. ápr. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mennyi idős vagy? Ezt főleg azért kérdezem, hogy várható-e esetleg, hogy magától is fog még nőni.

Illetve a barátnőddel már szex is volt, és ott is elégedett volt vele? Vagy még csak látta, hogy mekkora, és arra mondta?

2016. ápr. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Pl. Régen tesi öltözőben is elfordulva gyorsan öltöztem hogy ne lássák mennyire nem dudorodik (boxerben eléggé látszik) vagy tusolni sem tusoltam senki előtt mert nem akartam hogy cinkeljenek! Ugyanígy uszoda ismerősökkel... Nagyon szégyenlem... 24 vagyok, ez már biztos nem nő tovább :(
2016. ápr. 14. 11:31
 6/7 anonim ***** válasza:
67%
veszel egy gombolyag zsinyeget rákötsz egy féltéglát a másikvégét a pélódhoz és elhajintod.
2016. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 potyike ***** válasza:
90%
Azt hallottam,hogy a pénisznövelő pumpa egít.Mi a véleményetek?Próbálta valaki??
2016. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!