Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként tudnék domináns lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként tudnék domináns lenni a barátnőm felett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a helyzet, hogy barátnőm sokszor mondja, hogy lehetnék kicsit spontánabb vagy, hogy sokszor irányítsak én, mivel szinte mindig ő irányít mikor szeretkezünk, bár ő erősebb személyiség is nálam. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek milyen módokon tudnám irányítani őt, hogy ténylegesen is én legyek a főnök az együttlét alkalmával, hogy tudnám megdugni úgy, hogy nagyon élvezze, mert szereti a picit vadabbat bár nem mondhatni túl vadnak az eddigi alkalmakat. Most hétvégén együtt leszünk, szeretném kipróbálni, hogy tényleg mennyire tudnék kicsit határozottabb lenni és kicsit dominálni felette, de olyan határokig, hogy ő is élvezze, ne legyen neki rossz. Egyszer gyorsan toltuk, az pl. tetszett neki. Kérdéseim:

Milyen pózokat ajánlotok, miként parancsoljak rá, hogy ha irányítani akar, hogy most nem ő van soron, most nem ő fog irányítani?(Hogy ne essen neki rosszul)

Miként kezdhetnénk ezt az egészet? Általában zuhany után már egyből ruha nélkül vezet a szobámig az utunk, ügyelve, hogy a szüleim ne vegyenek észre!:D

Levágjam az ágyra? Mit csináljak?

Nagyon szeretek a finom testén végigmenni, végig simogatni, nyalogatni, majd az általam imádott, igényeimnek eleget tevő isteni Szőrös punciját imádom nyelvvel kényeztetni, több kevesebb sikerrel!:)

Szóval előjáték az megvan, de utána, hogyan tovább? NE BDSM legyen, hanem értitek. Elnézést a nehéz fogalmazásért:D

Várom válaszaitokat, kérlek írjatok kort és nemet is! Köszönöm!:)



2016. ápr. 15. 14:22
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Szex közben 1-2pofon a csajnak, és mindjárt dominánsabb leszel
2016. ápr. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de nem feltétlen jön be ez nekem, én hagyom de nem teszem meg. Szerepjátéknál sem. Nem az én világom!:-/ Más?
2016. ápr. 15. 14:27
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Előjátékként (még ruhában) nyomd neki a falnak és szenvedélyesen csókold meg, és vehemensen vetköztesd le. Csókolgasd a nyakát, a teljese testét.Markold meg a kebleit. markold meg jól a seggét, és perverz dolgokat suttogj a fülébe. Néha csapj egyet a seggére.
2016. ápr. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Mondok neked valamit, nem fog tetszeni, de ez az igazság. Ezzel a csajjal már nem fog összejönni sehogy sem. Akármit találsz is ki, hiteltelen, és béna lesz, mivel már túl jól ismer téged. Talán még ki is röhög, ahogy belekezdesz a rosszfiú-előadásba. Ezt a csajt még tologathatod egy ideig, de az ő szemében tekintélyed biztosan nem lesz. Se az ágyban, se máshol.


A következő csajodnál majd próbálj úgy indítani, hogy nem ilyen galamblelkű, simi-simi, "nekem úgy jó ahogy neked jó" stílusban tolod, hanem néha kérdés nélkül a saját kedvedre csinálsz dolgokat, és mondjuk nem mindig a kinyalással kezdesz, hanem néha megdugod úgy, hogy csak te élvezel el, és még elnézést se kérsz érte.


Amúgy ha ráérzel ennek az ízére, az ágyban és azon kívül is, minden szempontból boldogabb életed lesz, a párkapcsolati problémák, viták nulla közelébe esnek vissza és a csajod is boldogabb lesz és jobban fog szeretni.


Neked most is az a bajod, hogy bár érzed hogy hiányzik valami a csajodnak és tudod is hogy mi az (határozottság, dominancia), valójában csak azért akarsz változtatni, hogy a kedvére tegyél. Hát elárulom neked, ez nem így megy. Tudom, hogy szextippeket kértél, és nem életvezetési tanácsot, de attól én még elmondom, hogy fordítva ülsz a lovon.

2016. ápr. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 hannibalking ***** válasza:

előző: te ülsz fordítva a lovon, és próbálod a felsőbbrendűséged fitogtatni, de el kell keserítselek, nagyon rosszul látod, messze nincs ilyen elkeseredett helyzet. sajnálom, hogy ha neked ez a felfogás múltbéli tapasztalatodból ered, de ez is csak a te szegénységi bizonyítványod, hogy képtelen voltál alkalmazkodni és feladtad. nah mindegy.


kérdező: a párommal mi is beszéltünk át ilyesmi dolgokat, és ő is szorgalmazta az irányítást és a dominanciát, hogy próbáljuk már ki. nyilván ez a határok meghúzásával kezdődik, nincsen mese, erről el kell beszélgetni. lehet hogy pár dolog viccesen fogja kivenni magát, lehet hogy néhány kérdés hülyén fog hangzani, de meg kell tudnotok határozni mi az amire mindketten vágytok ha ennek nekiestek, és kinek meddig terjednek a határvonalak.

mi is elbeszélgettünk hosszasan, mi az amire ő vágyik, mi az amit ebből én meg tudok valósítani és mi az amihez még nekem is hozzá kell szoknom. ha ezeket lefektetitek, utána fektethetitek egymást. :D


nálunk felmerült még az, hogy mindig jelzem az elején, hogy mostantól akkor én vagyok a dom, a mester, mert ha egyszercsak elkezdek úgy viselkedni, akkor hajlamos megijedni és azt hinni, hogy az alap személyiségem elkezdi felülírni ez a dominálós és nyers típus, amit viszont ugye nem akar. csak és kizárólag a szexben. ott viszont imádja.

azon felül amúgy meg tökre egyenlő szinten kezeljük egymást.


nah nálunk ez általában úgy szokott működni, hogy egy adott pillanatban (mint pl nálatok amint bementetek a szobába, amúgy nálunk is dettó ugyanez van), jelzem, hogy akkor mostantól én irányítok, és én vagyok a mester. (őszintén, te is hiába mondod hogy "ne BDSM", maga a dominancia már a BDSM része).

nah szóval és akkor az van, hogy innentől én vezényelek, ő pedig alkalmazkodik. ilyenkor az elején lehet még finomkodni, csókokkal, simogatással, stb, aztán egy ponton átvenni a kontrollt végleg. ilyenkor pl. kérd meg arra hogy térdeljen eléd, mondd meg neki, hogy csak hogyan érhet hozzád, ha egyáltalán engeded. ezzel nagyon sokat lehet egymáson húzni. ezután jöhet hogy ő orálisan, vagy fordítotok, az ágyra parancsolod vagy ahogy te is mondtad finoman rálököd, és akkor te orál. te mondod meg milyen testtartást vegyen fel, továbbra is hogy hol hogyan érhet hozzád vagy magához. ha ellenszegülne a te döntésednek, akkor jelezd felé, hogy nem erről volt szó, és pl. tegye vissza a kezét a háta mögé, vagy épp az hogy nem volt arról szó, hogy ő is belenyúl a dolgokba, ez most a te köröd.


és ezután a szexben magában igazából már csak a tempót és a keménységet kell szabályozni.

pózokból amik ehhez jók az

- a lány az ágy széléig kicsúszva, fiú az ágy előtt térdelve (itt tied a tempó, a mélység, a keménység és az egész testéhez hozzáférsz),

- a misszionárius (ezt egy kis popsiujjazással fel lehet dobni, de csakis konszenzussal), aztán

- a lány az ágyra hasalva hosszan, térdei a földön, fiú mögötte (kvázi kutyapóz csak sokkal kényelmesebb és hatékonyabb),

- illetve a lovaglópóz is lehet, de ott is sugallnod kell a dominanciát. érezze, hogy te vagy az aki hagyod hogy ő kielégítse magát, sugároznod kell a határozottságot.


be lehet vetni a fenekelést és a paskolást is bármelyik pózhoz (fenék, cickók), a szorítgatást (comb, cickók, csípő, derék), karmolászás, finom fojtogatás, de ezek mind olyan dolgok amiket ahogy az elején is írtam meg kell beszélnetek, ki meddig tud/akar elmenni hogy az mindkettőtöknek egy nagyon jó élmény legyen.


nyugodj meg, ez elsőre nem lesz teljesen zökkenőmentes, lehet hogy nem lesz tökéletes, hülyén is fogod magad érezni egy kicsit a szituációk miatt, ha még egyáltalán nem próbálkoztál ilyennel, de mindig maradj a helyzet magaslatán, maradj határozott, vidd végig. ha szól hogy valami nem fekszik akkor értelemszerűen skippeld azt az adott valamit és haladj tovább a tervvel.

és ezeket a dolgokat szex után mindenképp beszéljétek át újra, hogy mi hogy tetszett, miből kell kevesebb miből több, mi hogyan volt jó, mert ebből tudsz/tudtok majd építkezni.

és hidd el hogy belejössz, és ha belejöttök, akkor az úgy nagyon penge lesz. ;)

2016. ápr. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen Mindenkinek!:-)

Tetszenek, biztos hasznukat fogom venni:-))

2016. ápr. 16. 07:59
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm Szépen Mindenkinek!:-)

Tetszenek, biztos hasznomra válnak!:-))

2016. ápr. 16. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!