Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Állandóan szexelnék. Nőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan szexelnék. Nőként szinte kielégíthetetlen vagyok. A szexuális vágyaim nagyon erősek. Ez normális?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 16. 15:22
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Én is így de 17vagyok
2016. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
79%

amekkora liberális szar világot élünk, lassan az lesz elítélve, aki nem fekszik csak úgy össze senkivel, csak a barátjával, ha van

a szokásos közhelyeket már el is lőtték, ahogy már látom

nyugodtan másszál fiúról fiúra, amíg a faxhiányod el nem múlik, kb senki se fog ma már elítélni miatta

2016. ápr. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

8-as vagyok: mondjuk azért nem kéne összefeküdni mindenkivel, mert utána meg itt pampogsz, hogy "jajj ne legyél szereles senkibe, mert minden pasi csak szexet akar, jajajjjj"

amúgy már bocs 10-eske, de csaj vagyok, és igen, képzeld el, én csak a szerelmemmel fekszem le. És nem is vagyok egy rinyagép, hogy óhhh minden pasi disznóóóó.

És igen egérszinten van, mert csak a párzás a lényeg és nem az érzelmek az elsődlegesek. Itt látszik, hogy mennyire nem tudsz várni egy normális pasira te se!

2016. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

8-as te tiszta hülye vagy!!

Bezzeg a férfi ,aki ugyanezt csinàlja az hű mekkora kiràly ugye?!

De ha màr nő csinàlja ezt akkkor milyen egér igaz??!

Biztos te is csak egy büdös,d.nó férfi vagy aki szexet akar csak!!

2016. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
13-as te meg jobb ha tudod normàlis pasi nincs!!
2016. ápr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
14-es te meg hülye vagy! egy szóval nem mondtam, hogy egy pasi megteheti, a csaj meg nem!! amit írtam az vonatkozik a pasikra is
2016. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim válasza:
na és? nincs senki aki elintézne? nekem volt egy ilyen barátnőm soha nem volt elég neki,akár egésznap csinálhattuk :p ,ha nem vagy ronda biztos találsz valakit aki lerendez.
2016. ápr. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

#15-ös van normális pasi, csak nem mindegy hogy hol keresi az ember és a hozzáállás se mindegy

de tökmindegy, mert akármit írok, mindeig jöttök majd rinyálással megint, meg stb.

2016. ápr. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Vagy csak ti nem kelletek normális pasinak. :D
2016. ápr. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

Lányok akik kölcsönös örömszerzésre vágytok,írjatok.

Debrecen vagy környékiek előnyben.

26f

2016. ápr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!