Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az normális hogy a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy a barátomnak ilyen "megrontós" mániája van?

Figyelt kérdés

A barátom 7 évvel idősebb én 18 leszek ő 25. Konkrétan közölte hogy ameddig 18 nem vagyok addig úgy hozzám se szeretne érni mert liliomtiprás lenne a vége. Egyébként néhány napról van szó :D Meg mióta megtudta hogy nekem ő lesz az első még csókolni is máshogy csókol, bár lehet én reagálom túl. Meg én is szeretném nem arról van szó hogy hagynám neki.

Szerintetek ez így rendben van tőle?

Válaszokat előre is köszi :)


2016. ápr. 14. 09:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért baj az, hogy tud uralkodni az ösztönein? Ha majd úgy érzi, hogy fenntartások nélkül magáévá tud tenni biztosan akcióba lép.
2016. ápr. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem baj nem úgy értettem. Csak furcsa mert eddig így inkább a pasik nyomultak rám hogy mikor lesz már ő meg nem ilyen :)
2016. ápr. 14. 09:54
 3/9 anonim ***** válasza:
6%
Én azonnal megrontanálak imádom a kiskorúakat
2016. ápr. 14. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ez tök jó, örülj neki. szerintem fontos vagy neki, manapság az, h pont egy szűz lányt talált és szeretett bele igazi főnyeremény. értékeli, h nem adtad oda magad másnak és nem szeretné elsietni a dolgokat. hozzád szeretne igazodni, h akkor és úgy történjen meg ahogy te szeretnéd.
2016. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
a barátod beteg
2016. ápr. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

A pasid hülye... 14 éveseket is törvényes dugni. Sőt, aki nem múlt el 18, vagyis akár 17 évesen egy 12 évest is meg lehet.

Szóval ez a saját ötlete. Hogy neki ez miért fontos, azt tőle kérdezd. De szerintem hülyeség.

2016. ápr. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Utolsónál a pont, 14 éveseket már legálisan dughat a pasid..
2016. ápr. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sose értettem az ilyet, mert nem hiszem, hogy pár nap múlva, mikor betöltöd a tizennyolcat, érettebb leszel, mint ma. Még ha a tizennégy éves meg a tizennyolc éves éned között kéne választania, akkor azt mondom, ok, de így nem értem.

Valaki színek szerint rakja sorba a ruháit, mások nem szeretik bögréből inni a kávét, csak üvegpohárból, neki meg ez a heppje. Ártani nem árt vele. Mindenkinek megvan a maga gógyija.

2016. ápr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A pasid egy balfax... Majd írd le milyen volt az első, nem csodálkoznék, ha 10centi neki, de tuti van valami komplexusa ami miatt nem akar veled, vagy fél veled szexelni... és ekkora balfaxságra fogni, hogy liliomtiprás szerintem b@..ki ki a ..csába mert egy nyomi...
2016. ápr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!