Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/férfiak mit kell veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/férfiak mit kell veletek csinálni hogy szerelmesek legyetek?

Figyelt kérdés

ha sokat keres a lány meg sokat akar veletek lenni érdeklődik hogy mit csináltatok meg főz nektek meg szinte feszt hivkál hogy hiányzol neki meg ilyenek ezeken kívül még mi kell?

Plusz ha veszek kis ajándékokat plüssmacit vagy vmi plüssöket (én imádom) csokit annak is örültök?

vagy hogy lehet a legkönnyebben elérni?


2016. ápr. 17. 15:10
 1/9 A kérdező kommentje:
a párkapcsolatokba akartam írni rossz kategória bocsi
2016. ápr. 17. 15:10
 2/9 anonim ***** válasza:
Nalam ez mukodne :) de sok pasinak nemhigy mas kene hanem mar ezis tul sok megfojtva erzi magat es menekulni fog
2016. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na ez 1 jó kérdés én is kíváncsivagyok:)18L
2016. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Minél inkább nyomulsz,a pasik annál inkább menekülni fognak...hagyd,hogy ők szerezzenek meg téged,ne te őket!:)
2016. ápr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyit keres? Mit dolgozik?
2016. ápr. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

szerintem a szerelem vagy van, vagy nincs.

Ha van, akkor elég hamar, de ha engem folyton hívogatnál, csak bosszantana.Ettől nem lesz szerelmes senki

2016. ápr. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Take it easy. Ha ez nem jön magától, akkor ha erőlteted, még rosszabb lesz. És főleg ne akarj egy férfi szolgája, csicskája lenni, mert még jobban lesüllyedsz a szemükben, és nem fognak rád nőként tekinteni. Az ilyen kis ajándékokat van, aki szereti, és van, aki a pokolba kívánja, szóval ezt pasija válogatja. És az sem előnyös, ha folyton a nyakán lógsz és nem hagyod levegőhöz jutni. Egyszerűen csak viselkedj nőként.
2016. ápr. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

legyen aranyos kívül-belül O__O de ne ez a cukiskodó, buta ribi, hanem értelmesen aranyos... na mindegy, ezt úgysem lehet megfogalmazni.

de szerintem ez minden férfinál más

2016. ápr. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem pldul cumizni :P
2019. febr. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!