Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk ha szerelmesek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha szerelmesek vagytok és jártok egy lánnyal akkor az néha előfordulhat Hogy nem kerestitek 1napig? és lányok veletek szokta ezt csinálni a barátotok?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát felém, volt hogy napokig nem nézett, pedig az elején tartottunk, szóval friss volt a dolog. Szóvá tettem, erre megkaptam, hogy skizofrén, pszichopata vagyok. :D Szóval vigyázz mit csinálsz.
2014. dec. 20. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
tehát szerinted nem probléma?
2014. dec. 20. 09:29
 3/13 anonim ***** válasza:
1-2 nap szerintem okés, főleg akkor ha tényleg nagyon elfoglalt. De az ha már ennél több és ráadásul mondjuk te vagy az aki még keresi...hát az meggondolandó.
2014. dec. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
világos, érthető :)
2014. dec. 20. 09:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Én speciel minden nap írok a barátnőmnek, nyaraláskor ritkabban mert olyankor elmegy a net néha.

De ha nagyon elfoglalt vagyok, akkor is dobok neki egy üzenetet, hogy elfoglalt vagyok, és akkor nem aggódik.

Egy üzenet megírása nem több 1 percnél. :)

2014. dec. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
rendes vagy :)
2014. dec. 20. 09:45
 7/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan tök mindegy,hogy barát vagy csak lesz. Elég bunkó dolog , ne csodálkozzon senki,ha sértődés a vége.
2014. dec. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
hát én se szeretem ha nem keres, egy smst írhatna...
2014. dec. 20. 10:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Minden nap ketessuk egymast, el se tudom mar kepzelni, hogy egy mapig ne beszeljunk.
2014. dec. 20. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem ki lehet birni egy két napot a másik nélkül és az nem jelenti azt hogy nem érdekelődünk a másik iránt csak szimplán néha kell egy kis magánszféra ..
2014. dec. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!