Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csinaljak hogy vegre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinaljak hogy vegre lefekudjek egy lannyal?

Figyelt kérdés
24 eves vagyok tobb baratnom is volt de a szexig meg sosem jutottunk el :( nem tudom mar mit tegyek. Foleg lanyok velemenye erdekelne... Azon gondolkodom hogy mar csak egy fizetos lany lehet a megoldas... Nem az uavar hogy szuzvagyok es meg vagyok belyegezve emiatt nincs errol szo. Csak allitolag a vilag egyik legjobb erzese szexelni es szeretnem mar megtapasztalni ezt az erzest :(
2016. ápr. 17. 15:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt remélem tudod, hogy egy fizetős lánnyal való szex a közelébe se érhet egy szerelmes szexnek.
2016. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Majd csak jön egy lány:) nyugi!
2016. ápr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van nagyon! (2# voltam)
2016. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ha volt több barátnőd is akkor nem vagy esélytelen ha nem vagy esélytelen sőt már párszor össze is jött egy kapcsolat akkor miért adod fel ilyen könnyen valaki sose volt nője és mégsem adná fel szerintem ilyen könnyen bár persze fizetős lányoknak is meg kell élniük valamiből szóval ha te csak ezt látod megoldásnak akkor hajrá és ne itt kérdez olyat amire nem nagyon tudhatja más a választ de tudod mi a baj? nem vagy határozott pedig azt szeretik nők!
2016. ápr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha több barátnőd is volt, hogy hogy nem jutottatok el soha a szexhez?:)
2016. ápr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy lefekszel egy fizetőssel, attól még a barátnőddel, ha lesz, nem biztos, hogy le tudsz vele feküdni. A legjobb módszer erre, ha lesz barátnőd és olyan helyzetet teremtesz, hogy tudjatok szexelni, akkor a lány is beindul. Amíg nem érzed magad készen erre, addig nem is fogsz olyan körülményeket teremteni, így a lány is azt gondolja majd, hogy szexelni nem fogtok, akkor meg miért legyen veled?
2016. ápr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!