Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólnátok, ha kiderülni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülni, hogy a barátnőtök sokszor fehérnemű nélkül hordja a ruháit? Nagyon furcsán néznétek rá?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 17. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
55%

En sokszor szoktam.Neha szandekosan is,de csak mert szeretkezesnel a parom mindig letepi rolam,ezaltal rohamosan ujjitanom kell mindig a fehernemu kollekciomat,ami elegge koltseges hosszutavon foleg,hogy nem holmi bugyikban jarok.

Tehat ki kellett talalnom valami "buntetest" szamara,szoval van,hogy szandekosan nem veszek fel fehernemut,alsonemut egy alapbol sokat mutato ruha ala igy idegesitve ot es folyton csak azt kell figyelje mikor villantok veletlen mert azt nem turne.Magara vessen.:D

N

2016. ápr. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem néznék rá furcsán még tetszene is
2016. ápr. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem, pont ellenkezőleg engem személy szerint ez izgat.
2016. ápr. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Velem elég gyakran előfordul. hogy nem veszek fel, se melltartót, se bugyit, kényelmes és izgalmas is.
2016. máj. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Melltartót gyakran nem veszek, néha bugyit se :) A barátomat sosem zavarta. Kényelmes. És mikor csak én tudom, vagy észrevehető, nagyon izgat!
2016. júl. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!