Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk/Férfiak! Nálatok ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk/Férfiak! Nálatok ez ilyen lelki dolog?

Figyelt kérdés

Több helyen olvastam már hogy a férfiaknak nagyon fontos, hogy a partnerük lenyelje az ondójukat. Ez simogatja a lelküket vagy mi. :D

Ez tényleg így van? Neketek is fontos? Vagy inkább csak jólesik?


Kérlek írjatok le azt is, hogy hány évesek vagytok!


18L



2016. ápr. 17. 16:39
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
nekem nem fontos 23/F
2016. ápr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem az mindegy, hogy miutan vegeztem mit csinal vele de az elso normalis egyuttlet utan en egy bajszocskat akarok rajzolni majd a csajnak. (nem, nem tudom miért akarok pont bajuszt) :D
2016. ápr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fontos, de jól esik. Volt olyan barátnőm, aki nem csinálta és közölte is, hogy soha nem is fogja. Nem dőlt össze a világ, még itt vagyok :D 26/f
2016. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Részemről tök lényegtelen.

Nem az fogja a lelkemet simogatni, hogy most lenyelte-e azt a sokak szerint undorító állagú ejakulátumot.

F 32

2016. ápr. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lelki dolog, leírhatatlan érzés. Viszont ehhez az is kell, hogy ő is élvezze ha nyelheti. Ha nem ízlik neki vagy nem kívánja akkor ne csinálja, csak ami jól esik neki. 24/f
2016. ápr. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%
Persze hogy fontos, ha már miatta ettem meg azt a sok ananászt.
2016. ápr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Számomra semmi lelki szarságot nem jelent....


Pont elég az, hogy a férfiasságomat a szájába veszi :) Rohadtul nem érdekel, hogy a végén mit csinál a spermával :)


24/f

2016. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tetszik és izgató, de nem lényeges szempont.

23

2016. ápr. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Azzal a csajjal a legjobb a szex, aki egy igazi r.b@nc az ágyban. És egy igazi r.b@nc lenyeli. ;)

2. Nekem úgy esik jól ha még orgazmus után pár másodpercig kicsit lassabban szopogatja, és kiszív belőle mindent. Az meg leginkább úgy kivitelezhető, ha lenyeli, nem pedig úgy, hogy az első adagot tartogatja a szájában, amíg a következő 2-3 kisebb adagot kiszívja...

3. Én sem undorodok semmitől. Szívesen dugok a csajommal akkor is, ha megvan neki, kinyalom örömmel, a csaj se undorodjon tőlem!

4. Azért nem kell mindig lenyelni. Ha nagyon nem esik jól egy lánynak, engem nem zavar, ha kiköpi, de jobban bejön, ha az esetek nagy részében lenyeli.

31F

2016. ápr. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!