Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, nálatok ez a dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, nálatok ez a dolog számít abban, hogy összejöttök-e egy lánnyal vagy sem?

Figyelt kérdés
Mielőtt összejöttök egy lánnyal, rákérdeztek, hogy hány férfival volt előttetek szexuális kapcsolata? Számít ez? Ha igen, mekkora az a szám, aminél inkább elköszöntök tőle?

2016. jan. 6. 16:14
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
Így nyíltan nem kérdeznék rá, max ha szóba jön. Ha nem híres az egyéjszakás kalandokról, nem is számítana.
2016. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem számít egyáltalán, sosem jutott eszembe rákérdezni. Talán az volna kicsit visszatartó, ha kiderülne, hogy korábban pénzért csinálta.
2016. jan. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Fontos.
2016. jan. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Nem számít. Bár ha mondana egy 30-nál nagyobb számot, lehet, hogy jobban odatenném magam, hogy a mezőny első felében végezzek... :)

Amúgy ez kor függő, hogy mi a sok. 20 pasi nem olyan sok egy 30 éves nőnél, viszont elég sok egy 18 évesnél...

2016. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
fontosnak nem fontos, de ha kiderül, hogy a fél város átment már rajta, akkor azért átgondolnám a dolgot 26/F
2016. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

1. Igen.

2. NEKEM 10-BŐL 7-8-SZOR A NŐK KÉRDEZNEK RÁ, HOGY HÁNNYAL VOLTAM ELŐTTÜK.


Szóval a nőknek még jobban hogy a férfi hánnyal volt. (Igaz, ott inkább fordítva.)

És igen, számít.

Pl ha egy 20 éves lány azt mondaná nekem, hogy már volt 10 férfival, akkor az a lány emiatt nekem nem kellene tartós, komoly kapcsolatra, csak szexre.


Az meg hogy mennyi számít soknak/kevésnek, függ az életkortól is egyrészt és mellette még attól, hogy hány évesen vesztette el a szüzességét. Tehát a szám önmagában nem jelent semmit.

szexpartnerek száma + szüzesség elvesztésének kora + életkor

Ebből a háromból jön ki, hogy mit gondolok egy lányról ezen a téren.

2016. jan. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Én nő vagyok, és nálam sosem volt döntő szempont, hogy az, akivel ismerkedem 2 vagy 20 lánnyal volt-e előttem.


Igazából a kérdést azért tettem fel, mert nem rég találkoztam egy pasival, aki ezzel a kérdéssel szelektálta a lányokat ismerkedés során. Illetve, hogy mikor veszítették el a szüzességüket. Nekem furcsa volt :D

2016. jan. 6. 16:31
 8/22 anonim ***** válasza:
Nem igazán ez számít.Inkább hogy mennyire tud szeretni.
2016. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Se a 2, se a 20 nem zavarna. De a 100 már nem igazán lenne ínyemre egy hiszi éves lánynál.



25F

2016. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az nem lehet szempont hogy mi volt mielőtt megismert.Ha ez alapján választ,akkor jobb ha kihagyod.Mi lesz a következő kérdése? Kinek mekkora volt? Valami statisztikát vezet....
2016. jan. 6. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!