Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, fiúk! Kinek mi az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Kinek mi az a másikban felfedezhető külső/belső tulajdonság, amivel egy perc alatt le lehet venni a lábáról?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szemszín, ami elvarázsol, a fiúknál az a huncut féloldalas mosoly, egyenruha, hangszer, intelligenci stb. :D
2016. ápr. 17. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Gamer csaj aki szőke kék szemű : D
2016. ápr. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Engem például az, ha szereti a focit;rocker; mindenen tudunk pojénkodni, de amikor kell tudd komoly lenni; energikus; van életkedve; szeret sportolni; ezek bármelyike+ mindig magát adja.

17F

2016. ápr. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
# 1- es Nem a Bencee vagy !? :D
2016. jún. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1

nem Tomi vagyok XD

2016. jún. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt hittem, hogy a Bencee... :D
2016. jún. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A kék szem hipotikus,bár nem mindegyik árnyalat.

De az is igaz,hogy egyben a legrondább emberek is közülük valók(hülyén néz ki,hogy az ürge mikiegér,a nőt meg nemtokrászót ronda,a szeme meg világít,főleg ha világoskék.

Mer'ha sötétkék akkor nem annyira rikító a kotraszt a csúfság és a gyönyörű kék között,de a zöldre is igaz.

Aki meg barnába ronda az legalább aszondom hogy ez simán ronda,ennek ez nem felróható.

Ha meg nem ronda barnaszemű olyan is van azért.

1-szer láttam életembe 1 c. típusú ffit (nekem ez kifejezetten taszító, nem rasszizmus végett,csak nem vonz a barna bőr,kijelenthetően ez taszít leginkább,úgymond gyárilag,sajna) de ő tűrhető színű volt(ilyet se mondtam még,de valszeg nem is fogok 😊) nekem,tehát nem túl sötét picit a fehérnél sötétebb,de jól állt neki(nőknek nem),az ízlésem szerint.Na,a gyerek olyan volt, (nem túlzok)mint egy festmény. Fehérbe se láttam adonisz,szép vonásokkal,férfiasan szép nem baba,az már nemannyira,nem nő, ez is taszít,bár kevésbé mint a kreol, vagy fekete, az nekem egy sokk még látni is, annyira nem!!!

Ha festő lettem volna tuti lefestettem volna. Ilyen nincs és mégis van kategória.

Egyébként az anyja is gyönyörű nő volt el kell ismerni, állítólag a fiúk az anyjukra ütnek, ezt nem tudom.

Én elismerem bárki,bármilyen érdemeit,vonzalomtól, szimpátiától,érdektől függetlenül is. Ami jól néz ki, az jól néz ki nincs mese.

Irodalomórán hallottam anno:szép az,ami érdek nélkül tetszik nekem.

ápr. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!