Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, mondanátok 3 tulajdons...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mondanátok 3 tulajdonságot aminek mindenképpen rendelkeznie kell egy jó pasinak? Külső és belső egyaránt jöhet.

Figyelt kérdés

2015. máj. 31. 00:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Legyen kedves udvarias aranyos, adjon a kinézetére legyen valami stílusa ne legyen tömegcikk.. stb :) L
2015. máj. 31. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

külső:

1. ápolt

2. igényes

3. rendezett


belső:

1. kedves mindenkivel

2. megértő mindenkivel

3. toleráns mindenkivel

2015. máj. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

belső:

1 magabiztosság

2 kedves természet

3 esze is legyen..


külső:

1 nincs ideálom. ne legyen igénytelen. előny, ha sportosabb alkatú. (nem kigyúrtra kell gondolni, csak legyen férfiasan formás)

2 mosolyogjon sokat!

3 öö.. legyen meg minden testrésze.. és semmiből se legyen több, mint kéne


de nyilván ennyitől még nem fog tetszeni mindenki, ezek a tulajdonságok elég sokmindenkire jellemzőek.

20L

2015. máj. 31. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálam a legfontosabb, hogy jó humora legyen. Ezen túl legyen határozott, és tudja hogyan kell bánni egy nővel (manapság erről a legtöbb fiúnak/férfinak fingja sincs).

A külsőt nem tudom meghatározni, azon túl, hogy férfias, mert nincs kimondott ideálom. Az összképet nézem, külsőt, és belsőt egyaránt.

2015. máj. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
22%

PÉNZ.

PÉNZ.

PÉNZ.

2015. máj. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1.Magas, mert én is az vagyok

2.Husi, nekem mindig a kicsit macisabb fiúk tetszettek

3.Őszinte, szerintem ez mindennek az alapja

2015. máj. 31. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
1. Legyen olyan tekintete, amitôl bevadulok. 2. NE! legyen maradi és kritikus mindennel és mindenkivel.Az nagyon idegesít:( 3. NE! legyen 'anyuka pici fia'! 4. Legyen jószívû ember. KÜLSÔ: 1. NE! legyen hosszú haja. 2. Legyen ápolt. 3. Ne legyen piszkavas, de 150 kiló se. Széles váll, erôs combokat szeretem.
2015. máj. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Belső:

1. megbízható

2. intelligens

3. jó humorérzék. (ne legyen paprikajancsi, de vegye a poénokat és tudjon is poénkodni néha)

Külső:

1. tiszta,ápolt

2. ne legyen se túl kövér, se túl sovány, az átlag megfelel.

3. a tiszta, őszinte tekintet nagyon fontos. A szem a lélek tükre.

2015. máj. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Belső:

humoros

intelligens

udvarias


Külső:

ápolt

mosolygós

ne legyen páwa haja :D

2015. máj. 31. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Belső: ne legyen egoista, legyen tisztában saját magával, legyen határozott, udvarias, értelmes..

Külső: igényes, legyen stílusa

2015. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!