Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell kiszívni egy csaj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell kiszívni egy csaj nyakát, mellkasát stb? És ez fáj?

Figyelt kérdés

Én valahogy elképzelhetetlennek tartom hogy a sima szivogatástól lesz olyan lila folt.

Biztos van valami trükkje.

Leírnátok hogy ti hogy csináljátok.

Meg ha megy valami olyan helyre ahol sok a fiú akkor ezzel megtudom jelölni hogy foglalt és mégcsak ne is közeledjenek felé :D

És ez a dolog fáj?

Exem sose csinálta ezt nekem,én se neki. Csak egyszer annyira megdolgozta szájjal valahogy a farkam hogy másnapra véraláfutásos lett. Úgy nézett ki mint mikor kiszivogatták volna valakinek pl a mellkasát.



2016. ápr. 17. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon proli cucc, ne csináld...

Én mindig kiröhögöm az ilyen 16 éves kis k rvákat, amikor jönnek a lila nyakukkal.

2016. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

minimálisan fáj, de engem nagyon beindit lányként. De a barátnőim nem szeretik ha kiszivja nekik a párjuk. pl a párom se szereti ha én szivom ki neki, de fordítva imádja csinálni


Alapjáraton a nyak és a mell a legérzékenyebb nekem. szívni kell és egyre erősebben, szóval fokozni kell. Rá kell cuppanni. Kb olyan mintha cumisüvegből szívnál. :)

2016. ápr. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szívni kell, méghozzá "ki" irányba.

Esetlegesen próbálhatod fújni, de javasoltabb a szívás. A kiszívás.

Remélem segítettem!!!!! ;) ;) ;)

2016. ápr. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!