Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Idősebb nők! Ti szeretitek ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Idősebb nők! Ti szeretitek ha egy 20-25 körüli férfi próbálkozik nálatok? Bele mennétek egy egy ájszakás kalandba? vagy túl gyerekesnek tartanátok és elküldenétek

Figyelt kérdés
nálam is ez van 25 vok,már unom a fiatal lányokat...probálkoztam idősebbel de még flörtnél tovább nem jutottunk...bár észrevettem h tetszem neki.van esélyem?

2016. ápr. 15. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
50%
Én bírom. Nem is egy ilyenbe mentem már bele..
2016. ápr. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem bejönnek a 20-25 évesek, de egyrészt egy egyéjszakásnál többre tartom magam, másrészt meg foglalt vagyok.
2016. ápr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem jönnek be, de biztos van, akinek tetszenek. Egy éjszakás idősebb se kell.
2016. ápr. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A "vok" és "vagyok" között csupán egy "agy" a különbség. Egy férfi nem ír vok-ot.


Egyébként igen tapasztalatom szerint szeretik a fiatalokat de nagyot csalódnak mikor két rantasbol kifacsart :D bevallom voltam én is így nagyon kívántam a nőt és hát sok ideje nem is volt szexben részem és nem bírtam sokáig de végül egy pár alkalom után bele razodtam. Aztán végül beleszerettem és elmondtam ezzel vége is lett a kapcsolatnak a tanárnőmmel :(

2016. ápr. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

az szép én is a tanárnőmért voltam odáig,exemtől mindig kérdezgetett..csak félek ráírni:S meg ugye férje is van.

de nagyon ki probálnám vele

2016. ápr. 15. 23:12
 6/8 anonim ***** válasza:
próbáld ki egyessel, bár erős a gyanúm, h ffi :D
2016. ápr. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#6

Nekem meg erős a gyanúm, hogy retardált vagy.

(1-es voltam.)

2016. ápr. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 ilyen gyorsan még nem buktam le soha :D
2016. ápr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!