Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hogy lehetne felvenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hogy lehetne felvenni vele a kapcsolatot (rövid)?

Figyelt kérdés

Par honapig jartunk, és igazán mondom, nagyon jól passzoltunk egymáshoz, boldogok voltunk... de sajnos a tavolsag miatt mindig problemaink voltak, pedig en mindent megtettem, de ez neki nem volt eleg.. Nagyon jol megvoltunk, de nem akartam huzni a fejet, vagy áltatni őt, így inkabb szakitottam vele 2014 decemberében.


Aztan 2015 márciusában chateltunk fb-on. Mondtam neki, hogy talalkozhatnank, de persze a munkahelyemen is mulik, hogy ra fogok-e erni. Nem ertem ra (külföldi kiküldetés) erre se szo se beszed letorolt az ismerosei kozul. Megértem. Azota nem beszeltunk, nem kerestuk egymast.

Nemrég munkahelyet váltottam, egy ugyanabba a városba kerültem, ahol ő él.


Nagyon sokszor ráérnék, szeretnem vele valahogy ujrakezdeni. Biztos megsertodott, azt hiszi, h csak szorakoztam vele, lehet, h mar uj baratja van... semmit sem tudok rola.

Lényegében decemberben kidobtam, majd fél évre rá chaten húztam a fejét (gondolom, ezt hitte), így letörölt, azóta nem beszéltünk.


Hogy vegyem fel vele a kapcsolatot, hogy igent mondjon egy randira?

A telefonálást túl tolakodónak érzem. Először csak simán jelöljem be facebookon, vagy írjak is neki valamit?


2016. ápr. 17. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd. Ez a hajó elment.
2016. ápr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én 29, ő 24 éves.
2016. ápr. 17. 20:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Te hogyan vennéd, ha egy csaj így játszadozna veled, aztán egy kis idő elteltével megint rád írna? Komolyan tudnád őt venni?
2016. ápr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!