Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért fél a r. banc hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fél a r. banc hogy átkúrják vagy kihasználják?

Figyelt kérdés

Van egy csaj,17 éves.

Szűz qrva feelinges.

200 fölötti lajk Facebookon. Sok követő instagramon, féktelen bulizások...

És egy rosszfiúsabb srác megpróbál vele összejönni de a csaj fél hogy átkurná és kihasználná a srác.

De miért fél? Ráadásul csak emiatt nem akar kapcsolatot?! Mert hogy hűséges nem tudna lenni a csaj az biztos. És ő fél hogy kihasználnák.

Nem értem.



2016. ápr. 18. 14:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
magából indul ki
2016. ápr. 18. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

most nem azért a tíz fillérért, de abból, hogy szűzk**va, miként sikerült azt levezetni, hogy nem lesz hűséges?

csak azért, mert a két dolog kb. teljesen ellentétes egymással...


szerintem inkább keress egy másik lányt, mert ez nem fog összejönni...

2016. ápr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább azt nem értem, hogy honnan jött, hogy rbanc? Arra egyetlen szavad sem utal, hogy összefekszik mindenkivel...

a facebook lájkok száma meg pláne nem jelent semmit a témában...

2016. ápr. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Most van egy rajongótábora. Hülye lenne egy skalpvadasz miatt lerombolni a szuzkur*va imidzsét (ami csajoknál egy értékes imidzs). Szóval ez nem annyira felelem mint józan számítás a részéről. Fog ő dugni, csak szepen csendben, olyannal akiben megbizik.
2016. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
28%

Hogy lenne már a szűk*vaság értékes imidzs?Szerintem ez az álszentség netovábbja,és nőként mondom.

20L

2016. ápr. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

"Szerintem ez az álszentség netovábbja,és nőként mondom."


az álszentség maga a kifejezés, amivel két teljesen ellentétes dolgot kapcsoltok össze, hogy megbélyegezzetek valakit, aki többet ért el, mint ti és még a bugyiját is képes volt magán tartani. ellentétben veletek...

2016. ápr. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Na vegyük sorjában miért szűz qrva...

Napi 10 fiúval tartja a kapcsolatot,ha bulizik iszik rendesen és néha smárol is ismeretlenekkel,a fiúbarátait "drágám" meg hasonló jelzőkkel illeti és szíveket küld nekik messengeren,plázacica beütése van szóval ha valaki ránéz egyből kikövetkezteti hogy milyen,sok a r.banc barátnője akikről már hallottam és ismerek is és tudom hogy ők miket csináltak már..."madarat tolláról,embert barátjáról" effektus.

Na ezek után mi a véleményetek?

2016. ápr. 18. 16:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, attól még, hogy van egy lány aki tetszik, de nem akar lefeküdni veled, másokkal meg igen, az a te bajod, nem a lány a ribi!

Illetve attól még, hogy alábecsülöd a lányt, és úgy gondolod mindenkivel összefekszik, de kiderül, hogy mégis gondolkodik előre, attól még nem lesz jurva!


Egyébként mi mutat arra, hogy ribi? Bulizik és sok lájkja van? Mit jelent arrafelé ribinek lenni?

2016. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Hm... ezek alapján a véleményem

hogy irígy, vagy féltékeny vagy

2016. ápr. 18. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó,csak egy haveromról aki kikezdett a csajjal de a csaj már egy csomó ideje húzza az agyát.

Csak kíváncsi voltam ti mit gondoltok a helyzetről.

2016. ápr. 18. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!