Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha normális az ember mindig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha normális az ember mindig kihasználják?

Figyelt kérdés
Vagy csak én tapasztalom, hogy ha normális vagyok valakivel, akkor idővel azt hiszi, hogy lehet a másikkal bármit tenni. Aztán meglepődik ha nem és még ő sértődik meg. Ha megbeszéljük, hogy őszintén elmondjuk ha mással is dugunk akkor miért nem tartja be soha senki? Mielőtt félreértés lenne. Nem vagyok ilyen szerencsétlen, de már futottam ilyenbe és rájöttem, hogy ha túl korrekt vagy túl normális az ember azt nem kapja vissza. Csak én tapasztalom ezt?
2016. jan. 21. 13:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

nem csak te tapasztalod.

féreg világ ez. mindenki átgázol a másikon...emberség már alig van.


ha nem vagy te is ilyen, kvázi kinéz a társadalom.

2016. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Meleg és bi srácokkal próbálok ismerkedni, de azt már tapasztaltam, hogy a korrektség se erősségük. Ha nem jössz be többé nem válaszol pl. :D
2016. jan. 21. 13:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen sajnos ez igaz...: ( ma màr nincs semmi lelki ismeret ... nekem is volt eggy baràtom. Akinek csak a pénzem kellett... amikor meg végre úgy éreztem hogy több is lehet akkor meg eldob... ez nem normàlis vilàg.. màig is magànyos vagyok...: ( szerintem màr nincsenek érző lények ezen a vilàgon: ( : (
2016. jan. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem csak Te tapasztalod ezt így. Gyakran éreztem én is, és sajnos nem csak a párkapcsolatok terén van ez így, hanem az élet többi területén is.


Próbáltam én is mindig korrekt, barátságos lenni, aztán rájöttem, csak kihasználtak (pl. volt munkahely).


Nagyon kevés az igaz barát, én kb. egy kezemen meg tudom számolni, hogy nekem mennyi van...

2016. jan. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem akkor szerencsém van, mert a pasim és az én kapcsolatunk nagyon jól működik.

De párkapcsolaton kívül én is azt tapasztalom, hogy nem egy 'laza" nép a magyar. Irígy főleg anyagiakban és arra is irígy, ha pl magasabb igényeid mernek lenni...

Ha tenni akarsz azért hogy jobban élj.

Én rokonoknál tapasztaltam, hogy elvesznek, elvárnak, elkérnek tőled dolgokat, pl hogy legyek keresztapuka, mert tudták hogy a pasim pénzes...

Aztán meg hogy vegyek a gyereknek ilyen olyan laptopot játékot, fizessem a beiskolázást, szinte éves szinten egy millót vártak volna el. És meg vannak lepődve amikor nemet mondtam, nem az én gyerekem, meleg vagyok és nem kérek a pasimtól pénzt hogy neki legyen egy almás laptopja...

2016. jan. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok kitartott fiú, van saját munkám jövedelmem, csak a pasim Londonban dolgozik és neki úgy 20-ros mint az enyém.

És miután drága rokonok ezt megtudták nekik aztán semmi sem volt szent, ment rögtön a pumpolás... miközben semmilyen baráti vagy egyéb kapcsolat nem előzte meg.

De gyorsan vége lett a dolognak.

2016. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!