Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek néhány fiatalnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek néhány fiatalnak miért olyan létkérdés, hogy legyen társuk?

Figyelt kérdés
A fiatalkori kapcsolatoknak úgyis rövid idő alatt vége. Sok más fontos dolog van, tanulás, álláskeresés, ami közben szerintem épp eleget szorong az ember. Na meg ha nincs senki, jobban ki lehet jönni a szülőkkel is, nincs konfliktusforrás. Én ezt tapasztaltam magamon. Egyesek számára azonban ez egy nagyon fontos kérdés és el sem tudják képzelni, hogy mondjuk 25 évesen egyedülállóként éljenek.
2016. ápr. 18. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hívjuk őket normális embereknek, vannak igényeik, szeretnének szeretni, szeretve lenni, programokat csinálni kézen fogva,támaszkodni egymásra, hatalmasakat szexelni. Furcsa ez a világ na
2016. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ember társas lény, konkrétan valódi lételeme hogy társra leljen, a magány ráadásul bizonyítottan képes megrövidíteni a várható élettartamot is.

Álláskeresés lenne fontosabb? Hogy beállj a szolgasorba és tápláld ezt a lélektelen gazdasági gépezetet és másoknak gürizz életed végéig? Szeretetet nem fogsz tanulással vagy állással kapni és szeretetre igenis nagy szükség van.


Régebben már 14 éves korukban sem volt senki egyedülálló, férjezett asszonyok voltak a nők ilyen korban és sokkal érettebbek is.

Szerintem semmi baj azzal ha 25 éves kor előtt is bőven társat keres az ember, de ne legyen megszállott párkereső, mert annak semmi értelme, a szerelem majd jön magától.


Ez volna tömör véleményem :D

2016. ápr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenki olyan mint te. Valakinek nincsenek barátai, sem szülei, úgy aztán marhára ki lehet velük jönni ha nem léteznek. Neked is fontos lenne, ha nem lenne meg a minimális szociális életed sem, nem kapnál törődést senkitől, és még beszélgetni sem tudnál kivel.

Ha engem kérdezel, számomra a tanulás, állás keresés, munka munka hátán, egyenlő azzal mintha megdöglenél... de biztos én vagyok túl érzelmes.

2016. ápr. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

16:13

10/10, osztom a véleményed

2016. ápr. 18. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is csodálkozva nézem a sok tarsfuggo embert, ugy kapaszkodnak unott képpel egymásba mintha anélkül meghalnanak. Nagy rejtély számomra is
2016. ápr. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Meg a mobiljukba...
2016. ápr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!