Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire rossz/baj...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire rossz/baj nektek ha kinyalas utan nem szopnak le, ha a baratnotok nem szeretne (pl undorodik tole v barmi)?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 09:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
15%

Nem valószínű hogy kinyalnék olyan lányt aki nem szop le, de az is biztos hogy az első és utolsó lenne az a szex.


Az orál az egyik kedvenc részem, nélküle jogosan mondhatom el hogy nem volt jó a szex.

2016. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Álom nő (mármint számomra :D )

Imádok nyalni de nem szeretem ha szopnak... :)


24/F

2016. ápr. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szeretem ha élvezetekig nyalom de ha lehet legyen kölcsönös még ha nem is orál de egy jó dugás legyen...
2016. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
olyat "keress", akinek ez nem gond. nekem se az, én szeretek nyalni, szexelni, szopástól még sose élveztem el. kellemes az tény, de nem ragaszkodom hozzá.
2016. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem baj. :)
2016. ápr. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem igénylem a szopást
2016. ápr. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
szerintem ez nem a nyalason mulik. nem azert adja az ember hogy viszonozzanak neki hanem mert szereti csinalni. legalabbis szerintem. ugyanakkor nalam gaz lenne ha nincs oral. volt parom aki nem akarta es volt is belole sok gond. vege is lett hamar. igaz szex se volt nagyon. egyszeruen olyat kell talalnod akivel hasonloak az elvarasaitok az agyban ennyi :) f25
2016. ápr. 19. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%

szerintem ha ismerkedsz akkor ezt valahogy add tudtára a pasinak. csak mert nálam ez a legnagyobb fellángolást is kioltaná a nő felé, ne az legyen, hogy valaki ott az ágyban otthagy, mert annál megalázóbb nem hiszem hogy lehet egy nőnek.


Engem eddig minden nő leszopott pedig voltam már jópárral, és ez kérdés sem volt. Illetve ez után is minden nő lefog. Ha nem azzal szex sem lesz, elvégre nálam mindig ugy történik hogy orál az első és nekem.


Ha véletlen valaki nem szopna le, akkor öltöznék is fel.

2016. ápr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Aki undorodik a szopástól, az tipikusan zsebkendővel is nyúl hozzá, és tipikusan nem jó vele a szex sem túlságosan. Az ilyen nőket prűdnek hívják, bizonyára van olyan habitusú férfi, akinek pont ilyen az álma. Csak a jó többség inkább a szenvedélyes, bevállalós, fantáziadús hölgyeket részesíti előnyben.
2016. ápr. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszolo.

Nem vagyok prud es kezzel szoktam rendesen izgatni a baratom, de valahigy ez a resze nem fekszik nekem.

2016. ápr. 19. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!