Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ferfiak! Rossz neven vennetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ferfiak! Rossz neven vennetek azt, ha a baratnotok gyakran lenne kioltozve? Vagy?

Figyelt kérdés

Ezalatt nem azt ertem, hogy fenekvillantos cucc, de 2-3 naponta esetenkent elmegyunk a parkban, a helyi barba, es probalok altalaban jol kinezni. Tegnap pl egy feher tapados hosszunadrag volt rajtam a barban, feher 12 cm magassarkuval, egyszeru fekete top es sotetkek farmering, ami vissza volt turve, parfum, szolid smink, par feher kiegeszito, koromlakk.

Nem gondoltam azt, hogy hu de szexy vagyok, megis a csajok bamultak ram, es nem zavarta oket, hogy latom. A pasik reakcioit nem figyeltem, mert nem volt annyira feltuno.

22L


2015. jan. 29. 21:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem venném rossz néven, sőt, szeretem ha egy nő ad magára. 25F
2015. jan. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Alapjáraton nem, mert örülök ha csinos a barátnőm, de megnézném élőben h mennyire kirívó az.
2015. jan. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez jó dolog, még a lányoknak is tetszettél...
2015. jan. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%

Én is szeretek így öltözködni és imádom látni a többi lány sárguló irigy fejét. :D:D

21/L

2015. jan. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem tartom k"rvásnak az öltözetet, akkor nem (ha meg igen, valószínűleg nem jöttem volna össze vele).
2015. jan. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én speciel nem a fehér tapadós hosszúnadrágot értem kiöltözés alatt, de végül is csak ízlés kérdése. nem venném rossz néven, mert az itteniek nagy részével ellentétben nekem igen is fontos, hogy egy nő ne csak csinos legyen hanem öltözzön is jól.
2015. jan. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!