Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak teljesen más...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak teljesen más típusú lányok jönnek be mint én általában. Normális hogy azt gondolom, hogy csak azért van velem, mert másokkal nem jött össze?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Megeshet de egyáltalán nem biztos...

Csak ő tudhatja....

2016. ápr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én az alacsony, fehér bőrű, hosszú hajú, vékony lányokra bukom... nagyon tetszenek az ázsiai vagy afrikai származásu lányok is..


A barátnőm pedig majdnem velem egymagasságú, (nap)barna bőrű, rövid hajú, széles csípőjű:D és mégis tetszik, mégis szeretem, mégis szépnek látom:P

Az ideál nem rossz dolog, de nem is hasznos;)

2016. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azon csodálkozom, hogyha neked ilyen kétségeid vannak, akkor:

1) Miért nem beszéled meg vele?

2) Miért vagy vele?

2016. ápr. 19. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Régen nekem is volt egy ideálom, gesztenyevöröses haj (csak szőke ne legyen), fehérebb bőr, kislányos alkat, deszkább változat, de ne legyen anorexiás.

Aztán megismertem a barátnőmet, aki szőkésbarna (nyáron mégjobban kiszőkül), helyenként vissza-visszatérő ekcéma jelenik meg rajta, kislányos alkatú de közben formásabb, mint az "ideálom", ideálisabb mint az ideálom :D


Sok beszédnek sok az alja, a lényeg, hogy imádom őt, állandóan vágyakozok utána, és már rohadtul nem érdekel a régi ideálom.

2016. ápr. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy képzeltem el az igazit, hogy alacsony, hosszú szőke haj, vékony kislányos alkat, hófehér bőr. A japán csajok is nagyon bejönnek.


De találkoztam a barátnőmmel, és olyan kisugárzása volt, hogy nem lehetett elmenni mellette. Szép arc, kis felesleg, barnás haj és szolidan szolis bőr.


Szerintem az ideál csak egy illúzió. Nem lényeg, mert a tökéletes nem létezik.


Az a lényeg, hogy fogadjátok el egymást, legyen érzéki minden perc.

Akkor a legjobb, ha egymás kiegészítései vagytok.

Nekem a párom a jobbik felem, nélküle üres lennék.

2016. ápr. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Mayflow válasza:
beszéld meg vele ,de általában az ilyen kapcsolatok nem szoktak működni,de azért sok sikert
2016. ápr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nos adott a típus ami bejön. és van a valóság.

Én is jöttem össze olyan lánnyal aki semmilyen szemponból nem volt az ideálom,de akkor,ott valamivel megfogott.

2016. szept. 18. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!