Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek mennyire szamito...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek mennyire szamitott tinikent (16-19 evesen) a partneretek merete?

Figyelt kérdés
Es ha mondjuk kisebb mint amire szamitottatok(vagy amit esetleg elvartatok/elvartok)valamilyen szineten befolyasolta ez a tovabbi kapcsolatotolat? Itt arra gondolog hogyha mondjuk az elso alkalom volt akkor emiatt nem kezdtetek el kevesebb erdeklodest mutatni iranta szep lassan eltavolodni a masiktol vagy valami ilyesmi?

2016. ápr. 19. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem erdekelt / erdekel. Nem a meret szamit hanem az, hogy tudja hasznalni. Bar nagy merettel meg nem volt dolgom, de nem is akarom. Boven kitud elegiteni egy kisebb / kozepes meret is. :) 18L
2016. ápr. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán számított, hiszen akkor láttam először, semmi viszonyítási alapom nem volt, és azt sem tudtam mit kezdjek vele, nemhogy a méretét kritizáljam. 20L
2016. ápr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Engem azzal traktált a barátom amikor csak szóba került hogy "nem fog tetszeni, mert kicsi" én már akkor is mondtam neki hogy nem fog semmin változtatni és lélekben felkészültem egy 5-6 centisre, erre simán van neki 11-13. Nincs bajom vele:) De viszonyítási alapom sincs mert ő az első barátom. 19l
2016. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A kamaszkori szerelmemnek (akivel 15-18 évesen voltam együtt) 17 cm volt, ami nekem tökéletesen megfelelt, úgyhogy ilyen sosem jutott az eszembe.
2016. ápr. 20. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
89%
Egyáltalán nem számított és most se számít.
2016. ápr. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Van egy elméletem :D


Minél korábban fekszik le egy "csaj" (nem nevezhető annak) egy nagyfarkú sráccal, annál nagyobb az esélye hogy megszokja, és nem fog esélyt adni egy kisebbnek, mivel nem a normális pasikhoz lesz szokva, és nem a "kisebb" 13-15 centihez, hanem a jóóóóó nagy totálisan megéri hogy bökje a méhét méretű 20 centis fog kelleni neki.


Persze ez az adott ember épeszűségétől is függ, mert ha agyilag nagyon gyerek, akkor a nagy a jó, de ha érett, és alapjáraton normális, csak nagy igényei voltak már korán, akkor elképzelhető, hogy a "kisebb" jobb neki. Ennyi.


A kérdésedre a válasz pedig, engem nem érdekelt, mivel nem a mérettel hanem az élvezettel foglalkoztam.

2016. ápr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

6:


Szóval ha egy nőnek nem elég jó a 12-13 cm mondjuk, akkor ott vele van gond?

2016. ápr. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ha a hüvelye mélyebb az átlagnál alapból.

Ha CSAK a méretre megy, és nem az élvezetre, akkor ott vele van baj.

2016. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

8:

De hát a farokméret pont olyan mint a mellméret.


A legtöbb férfi egy "ikerpár" vagy "klónok" közül, akik amúgy kívül-belül teljesen megegyeznek, kivéve egy dologban (mellméret), a nagyobb mellűt választaná. Miért van ez? Mert az esztétika is számít. És a legtöbb férfinek egy nagyobb mell esztétikusabb, mint egy kisebb.


A legtöbb nő egy "ikerpár" vagy "klónok" közül, akik amúgy kívül-belül teljesen megegyeznek, kivéve egy dologban (farokméret), a 12 helyett a 17 centist választaná. Miért van ez? Mert az esztétika is számít. És a legtöbb nőnek egy nagyobb farok esztétikusabb, mint egy kisebb.

2016. ápr. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%

Ott a válasz..."a legtöbbnek". Miért ? Mert ebben a világban, a legtöbb ember elkorcsosult, és nem tudja értékelni a dolgokat.


Azt kell megtalálni aki passzol hozzád.

Aki ikrekben gondolkodik, és abban hogy melyiküknek van nagyobb farka, melyiküknek van izmos teste, az kicsit beteg már.


Tegyük fel hogy van Márk és Zoli. Márk normális, kívül átlagos, belül pedig egy tökéletes társ. Zolinak jó teste van, kívülről "fullos", belülről pedig egy bunkó szexmániás csajozógép, neki 18 centis farka van, Márknak pedig 15-ös.


Képes lennél csak azért Zolit választani, mert neki nagyobb a farka ? Ha esetleg semmiben nem különböznének, és te Márkba vagy szerelmes, képes lennél őt otthagyni csak azért, mert Zolinak nagyobb a szerszáma ?


Ez nekem eléggé furcsa hozzáállásnak tűnik bocsi.

2016. ápr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!