Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaktól kérdezem -nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaktól kérdezem -nem olyanoktól akik fiúknak tartják magukat-, hogy elutasítjátok, vagy elviselitek, elfogadjátok, esetleg élveznétek, ha partneretek más férfit - férfiakat is bevonna a szexuális együttlétetekbe?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 9. 08:39
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Nem zárom ki, de nem tudom elképzelni, hogy milyen fajta pali lenne az, akit nem rugok ki az ágyból. Szerintem nem letezik olyan.
2016. ápr. 9. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Elutasítom
2016. ápr. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kiskivancsi79 ***** válasza:
100%
Mivel bi vagyok en nem utasitanam el.
2016. ápr. 9. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolatban nem tudnám elképzelni. 24/f
2016. ápr. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hetero vagyok de ha nem olyan igazi komoly kapcsolatban vagyok hanem inkabb olyasmiben amit foleg a szex kot ossze, vagy eleve azert jottunk ossze mert imadjuk egymas perverzseget akkor siman johetne egy masik ferfi (nyilvan nem akarki) akivel a baratnomet ugy megdolgoznank hogy ulni alig birna es a pisiles is fajna neki :D
2016. ápr. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
elutasítom!
2016. ápr. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Elutasitanám. 26F
2016. ápr. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kapcsolat függő, ha komoly felháborodnék, ha olyan a helyzet elutasítanám ha olyan talán rá tudna venni a partnerem.
2016. ápr. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
hetero vagyok ,nem utasitanám el.sőt még tetszene is a dolog.nagyon
2016. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elutasítanám a felvetést és a partnert is.
2023. aug. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!