Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vér péniszem van? Aki hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Semmi, szinte por.. kérdése:

Vér péniszem van? Aki hasonló helyzetben vannak, hogy élik ezt meg?

Figyelt kérdés
A falloszom nyugalmi állapotban betegesen kicsi, pontosan 6 centis kis cafat. Szerencsére ha az erekcióra kerül sor akkor ennek több mint a duplájára nő, 14 cm-re ami való igaz nem egy büszkeség, de még pont megüti az átlagot, annál 1-2 cm kisebb.. De sajnos ez nem valami boldogító tény amikor például egy férfi zuhanyzóban kell mutogatni.. Több mint kínos.. Arról már szerintem nem is kell szóljak mi játszódik le egy jéghideg kora tavaszi tófürdés után.. Hasonló típusba eső férfiak hogy élik meg ezt a problémát?

2016. ápr. 19. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Hülye vagy? az átlagos pénisz méret az 13-14 centi

Csak itt anon van 16 fölött az átlag, és nem ritkaság a 18-22

2016. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

ki nem szarja le mekkora ha alszik?

az a lényeg, hogy mekkora mikor aksön van...

mire a csajjal "oda" kerültök már úgyis állni fog mint a cövek, és tudni se fogja, hogy mekkora nyugalomban

2016. ápr. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Érdekesen fog hangzani, de ha olyan szituba keveredek, hogy más is látni fogja, pl. öltözős zuhanyzás vagy akármi. Kicsit megpaskolom, hogy nagyobbnak tűnjön :D Amúgy a vérpénisz az ex barátnőm szerint sokkal izgisebb. A húspéniszeseknek nagy van lankadtan, majd épphogy nagyobb lesz és az kiábrándító a csajoknak, de egy csaj látja hogy egy kisebb falloszból mekkora lesz a vérpénisznél, az a király! Amúgy is a vastagsága a fontos ;)
2016. ápr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ha fiú lennék ennek a verziónak örülnék. Nem kell ide oda hajtogatni,nincs útban.


Amúgy tényleg izgibb amikor làtom,hogy miattam kezd el nőni, vagy épp a kezemben/ szàmban.


Az meg régen rossz ha az érdekel,hogy pl a fiúk az õltözőben mit szólnak hozzà...

Vagy nincs akvàriumod?

2016. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kb nekem is ugyanugy nagyon kicsi lankadtan de ha feláll akkor 15 centi. a méret nem dícséretes de a teljesítményre nagyon büszke vagyok. Szarok a méretre ha igy telyesít. :) 22F
2016. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

örülj neki hogy vérpéniszed van

nekem husp.... van de szivesen cserélnék veled 19/f

2016. ápr. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

jah én is azt mondom hogy inkább örülj neki.


nekem 14 cm lankadtan mereven meg 19-20 között valahol. Egyáltalán nem előny.


Egyrészt mikor merevedik a kettő között az az 6 cm nem valami látványos növekedés + egyedül csak a keménysége változik. A 14 cm-t simán meghajlítom a 20 meg kemény mint a beton.


Másrészt akármilyen nadrágot veszek fel, dundorodik. Zavar. Tény hogy sokan vannak így, még kisebb mérettel is, de hogy felmegyek a buszra farmerban és dundorodik azért az zavaró. Látszik hogy nem merev, csak mintha valami csomag lenne a gatyámba.


Arról nem is beszélek hogy vékony farmer szinte kizárva, tréning szintén, ünneplői típusú ruhák szintúgy.


Szexben meg inkább zavaró, hiszen a durva vad szexet szeretem de ezzel a mérettel meg már figyelni kell így nem lehet megállás nélkül csapatni.


Szóval előnye nincs, hátránya meg annál több. Örülj a vérpénisznek.

2016. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hasonlóm van, és dolgozok vele mikor, ahol csak tudok!
2018. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!