Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom fél lefeküdni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amy987 kérdése:

A barátom fél lefeküdni velem. Abban biztos vagyok, hogy nem miattam van. Valaki hasonló helyzetben? Hogy tudnék neki segíteni?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk róla,és nekem ez nagyon furcsa. Nem undorodik,vagy valami ehhez hasonló, hanem egyszerűen kellemetlen számára az a érzés... azt sem engedi, hogy megfogjam. Engem mindig "kielégít " ,de amikor rá kerül a sor,azonnal véget vet a pillanatnak. Még sosem volt lánnyal,20 éves és szeretné, de azt mondja, hogy nem képes rá. Szeretnék valami megoldást találni, de nem tudom megérteni ezt a helyzetet.

2015. okt. 31. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Erőszakold meg :D ... Sajna nem tudsz vele mást tenni...sztem annyira gátlásos. Szégyenli magát...próbáld kicsot itatni vagy valami,h oldódjon...
2015. okt. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kellemetlen számára az az érzés? az orgazmus???
2015. okt. 31. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem csupán az a baja ,hogy fél ,hogy csalódsz benne.

Mivel én is 20 vagyok és nem volt még kapcsolatom ,ezért én is nehezen adnám át magam a lánynak ,ugyanis rosszul esne ,ha nem tudnék úgymond megfelelni neki.

pl.:Hamar mennék el ,nem tudnám kielégíteni,nem állna föl úgy első alkalommal.

Úgyhogy én azt gondolom ,hogy ez lehet a probléma ,mögött ,hogy nem szeretne neked csalódást okozni.


Nem tudom mi lenne a legjobb megoldás ,talán tényleg az amit az első írt ,ha nem is az ,hogy megerőszakolod ,de jobban kezdeményező és domináns leszel.

2015. okt. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

feláll neki egyébként? kíván téged,mert akkor valami lelki gátlás lehet a háttérben, valami trauma.. mert az nagyon nem normális, hogy egy 20 éves srác ne akarja megtöcskölni a barátnőjét :D


vagy esetleg aszexuális, csak nem akar téged elveszteni..? csak találgatok.


az viszont biztos, hogy erről őszintén kellene beszélnetek.

2015. okt. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha sosem volt lánnyal és nem engedi, hogy megfogd akkor milyen érzés kellemetlen neki????

Ha annyira érzékeny a makkja, hogy már saját magának is fáj ha megérinti az bizony az ő sara... ezt korábban is felfedezhette volna... könnyen lehet orvosolni...

Másik feltételezés, hogy valami fizikai baja van... esetleg túl kicsi vagy azt hiszi h túl kicsi.... vagy fitymaszűkület vagy egyéb gondja van csak nem meri bevallani.

Biztos, hogy valami nyomós oka van.

2015. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Beszéljetek őszintén el a problémáról!

Lehet akár valamilyen testi hibája is amit szégyell!

Meztelenül láttad? Mert nem derül ki egyértelműen. Ha téged elnyal, akkor biztosan vágyik rád!

Próbáld meg kézzel, (szájjal) kielégíteni!

Pár ilyxen kielégülés után a stresz egy nagyobb része elszáll.

2015. okt. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!