Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy mondjam meg ezt a szexpar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg ezt a szexpartneremnek?

Figyelt kérdés

Szinte minden màsnap talizunk és 1 óràt szexelünk àltalàban ,de nekem ez kevés,többet szeretnék.

Hogy mondjam meg neki,hogy ne sértődjön meg?

Komolyakat,köszi!


2016. ápr. 20. 08:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy többet szeretnél? Mármint több szexet, mert nem elég az 1 óra, vagy többet szeretnél vala, mint hogy csupán szexpartnerek legyetek?
2016. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Több szexet ,hogy több legyen mint 1 óra
2016. ápr. 20. 09:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem találok ebben semmi bonyolultat, amit ne lehetne kb egy mondatban elmondani a partnerednek.
2016. ápr. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A kérdésben meg is válaszoltad azt. Mondd neki azt, hogy: "nekem ez kevés,többet szeretnék" ennyi. Ha nem debil és ért magyarul, akkor minden rendben lesz.
2016. ápr. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egy óra kevés? Csajom pár perc alatt elmegy. Érdekes, neki nem kell egy óra...
2016. ápr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Érdekes 5-ös bocs ,hogy én nem elégszek meg a 2 perceddel ,nem úgy ,mint a prűd csajod. Ên igénylem a SOK szexet.
2016. ápr. 20. 13:47
 7/11 anonim ***** válasza:
ha szinte minden második nap igényled a szexet és 1 óránál is többet akarsz akkor mi a fa szért nem akarsz normális kapcsolatot mint minden értelmes, felnőtt ember akinek szüksége van lelkitársra, támaszra, egy szerető párra???
2016. ápr. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

7-es szerető pàrra hagyjuk màr. Egy idő utàn úgyis megcsalna,àtverne és hazudna. Nekem nincs szükségem megint erre. Engem ne nézzen hülyének egy férfi se!!

Nem kell komoly kapcsolatra egy férfi sem.

2016. ápr. 20. 15:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, hogy így látod :)

Remélem egyszer Neked is lesz azért egy férjed akivel a kisbabátokat tartjátok majd a kanapén az öletekben. :)

Minden Jót!

2016. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
9-es ùgyis megcsalna.
2016. ápr. 20. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!