Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Ti hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti hogyan reagálnátok ha kiderülne hogy az egyik legjobb barátotok biszex?

Figyelt kérdés

Őszintén,most inkább intoleráns személyek válaszát várnám mert az én haverom is eléggé annak mondható.Elmondanám neki ezt a dolgot de félek a reakciójától és attól hogy nagyon másképp viselkedne velem utána

Szóval,ti mint hetero férfiak,el tudnátok fogadni hogy a haverotok kicsit más mint ti?

Persze olyan feltételek mellett hogy semmit nem akar tőletek,sohasem akart és nem is fog

Nem vagyok vevő az ilyen:ha szeret úgyis elfogad válaszokra,légyszives,kíméljetek meg.

Mindenkinek a saját véleményère vagyok kiváncsi

A legőszintébben,akkor is ha dúrva

Előre is köszönöm!



2016. ápr. 20. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Gondolkodj el a BARÁTSÀG szó jelentésén....
2016. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ugyan úgy a barátom lenne mint eddig.

Nem hiszem, hogy én kellenék neki...

2016. ápr. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem is van biszex barátom és én tök simán elfogadtam,ugyanolyan barátom mint eddig.Mondjuk tény ő ellenkező nemű és én nagyon bele volt esve,de ez mit sem változott csak annyi,hogy mi végül barátok maradtunk...
2016. ápr. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
az egyik legjobb barátomról tudta mindenki, mert ittasan néha ölelgetett, fogdosott másokat - nemtől függetlenül, s bizony nekem is markolt rá a farkamra valami barom poénnal. Ő, ha melléd ült, az tuti, hogy a válladra tette a kezét. Aztán senki nem foglalkozott vele, másnap mindenki ugyanúgy kezelte, senki nem orrolt rá, vagy ilyenek. És ez egy komplett baráti - haveri kör. MIndenki elfogadta olyannak.
2016. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

elképzelem, ahogy beülünk egy kocsmába és a haverom bejelenti:

- biszex vagyok!

én:

- oké! mit is mondtál az előbb? vodkát kérsz a sör mellé?


kb ennyiben kimerülne. de ha nem biszex hanem homi lenne az is ennyi lenne. a barátság nem a nemi indentitáson, szexuális beállítottságon, hanem a lelki köteléken múlik.

2016. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Oszinten, ha en megtudnam a baratomrol, hogy titokban biszex, elegge lesokkolodnek. Egy ideig eltartana, amig feldolgoznam, az biztos. De ha igazan a BARATOM, akkor par nap mulva leulnek vele, megbeszelnem ezt az egeszet, erdekelne a tema, hogy hogyan eli meg, minden oke-e. Aztan minden ugyanolyan lenne, mint eddig. Kiveve, hogy ez a beszedtema megmaradna.
2016. ápr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ha tudod,hogy egy intoleráns valaki és nem akarod megdugni akkor miért mondod el neki,mi a farok köze van hozzá?

úgyis az lesz az első gondolat,hogy azért vallodbe neki mert rá izgultál,és utána jön a köcsögözés,meg a többi.

2016. ápr. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!