Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti miért szeretetik az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti miért szeretetik az anált? Lányok nektek milyen érzés?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de nem értem miért kell a segglyuk mikor ott van a pina lyuk ami direkt arra van...

Milyen érzés? Mit éreztek olyankor?

Nem undoritó mikor csupaa kaksii minden? Vagy olyankor nem az?!!

Valaki világositson fel :D


2016. ápr. 20. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán azért mert feszesebb vagy teljesen más érzés, más lyukba dughatja. (Tipp., nem próbáltam még.) Amúgy nem lesz utána minden "kaksii"-s mivel előtte a lányok elvégeznek egy beöntést. Ha annyira érdekel milyen akkor próbáld ki. Ha fiú vagyok.. akkor.. ha akarod akkor is. Lol.
2016. ápr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Upsz. Ha fiú vagy* :D Előző voltam.
2016. ápr. 21. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A fiúk azért szeretik az anált, mert az sokkal szűkebb, és jobb érzés belehatolni.

A lányok pedig azért, mert ott is rengetek idegvégződés van, és lehet élvezni.

Számomra jó érzés, főleg ha közben játszanak a puncimmal is..

Nem kakis semmi, hiszen az alapvető higiéniára figyelni kell. (Beöntés, gumi, síkosító) Valami más kérdés? :D

2016. ápr. 21. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Valóban hülye kérdés. És még általánosító is.
2016. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
En nem is feltetlen az erzes, inkabb a hangulata miatt szeretem. Egyreszt a tiltott gyumolcs edesebb, tehat ezert is kedvelem, a nem annyira szokvanyos lyukat neha. Meg szeretem, ha egy no alamrendeli magat a szexben, es ezert is bejon, hogy mindent szabad. Amugy nem lesz kaksis beontes nelkul sem altalaban, 1x talalkoztam ilyesmivel. De aki a gyufaval jatszik, megegetheti magat...:)
2016. ápr. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szeretem. Még filmen sem nézem. f.
2016. ápr. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Milyen beontes???
2016. ápr. 21. 18:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!