Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden punci más érzés belül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden punci más érzés belül a pasiknak vagy kb ugyanolyan mind?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 19. 10:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően ugyanolyan, de egy kicsit mindegyik eltér pl. a szemérem ajkak alakjában és méretében, szűkösségében, nedvességében, illatában, ízében... :)
2016. ápr. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen más, bár gumiban kicsit gyengébben érezni a különbséget. Méretek mások, hossz, le se lehet írni. Nekem volt egy nagyon jó élményem, mellesleg nagyon szép 18 éves lánnyal, sokkal hamarabb elélveztem, mint gondoltam, pedig nem vagyok egy gyorstüzelő. Mostani barátnőmben nem megyek el könnyen, ami végülis jó, mert élvezi a hosszantartó szexet.
2016. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
62%
Nyilván csak a tágulékonyságában tér el de amugy egyforma..
2016. ápr. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%
Nagyapám azt mondta minden pina ugyanaz csak a keret más :-D. Van eltérés, úgy ahogy azt előttem írták, de a nők ágybéli teljesítménye nem elsősorban az anatómiájuktól függ szemben a pasikéval
2016. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
74%
Utolsó, mert a pasik ágybeli teljesítménye elsősorban az anatómiától függ? Gondolom, ezt férfiként írod.
2016. ápr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
45%
Igen férfiként írtam és itt nem arra gondoltam, hogy a 20+-osakkal lehet csak jó a szex, de tény, hogy a férfi nemiszerv alakja, vastagsága, mérete befolyásolhatja a szexuális aktus milyenségét. Amúgy nekem nincs nagy és nem is vastag mégse panaszkodott senki, tehát a te logikásd szerint magam ellen beszélek :-)
2016. ápr. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát ez marha nagy tévedés ...

tökmindegy az anatómia

tudd használni és figyelj oda a nőre

ha más nem akkor még ott a kezed és a szád is


am meg egy olyan nő aki csak csiklóval tud elélvezni annak tökmindegy mekkora a farkad ha teszem azt csak nyalástúl képes elélvezni

2016. ápr. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Kívül ugye egyértelműek a különbségek (a szeméremajkak és a csikló mérete, relatív távolsága, színe stb.), de belül sem egyformák. Textúrában jellemzően nincs érezhető eltérés (vagy legalábbis én még nem tapasztaltam), viszont a hossz és az átmérő (vagy inkább tágulékonyság) nagyon is különböző lehet az egyes nőknél.


Az meg, hogy ki hogyan tudja használni az adottságait, megint más kérdés.

2016. ápr. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem mind egyforma-van szűkebb és van tágabb. Ez kortól is függ. Minél fiatalabb a lány, annál szűkebb a bejárat.
2016. máj. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vannak különbségek, például tágasságban, a hüvely hosszában.
2016. jún. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!