Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a testes lányokon jár az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a testes lányokon jár az eszem, hol a megoldás?

Figyelt kérdés

Régebben volt egy lány ismerősöm, aki nem volt olyan szép, mint a többi lány, minden rosszindulat nélkül mondom. Az arca se volt túl szép és a teste... Néhány centivel volt kisebb nálam (én 84 cm vagyok), kicsit zsírosabb volt a hasa, viszont aránylag nagy mellei voltak. A combjai nagyok és izmosak, szóval nem az a nagy és löttyedt, hanem tényleg látszott az izom valamilyen szinten. Tipikusan nagy darab lányka volt.

Mostanában róla fantáziálok, hogy jó lenne vele szexelni, viszont semmi mást nem akarok vele. Nem lenne egyszerű vele felvenni a kapcsolatot, annyit amúgy sem ér az egész.


Ti mit tennétek a helyemben? Hol találni hasonló alkatú lányokat? (Fizetős lányok nem érdekelnek.)


20/F


2016. ápr. 21. 00:10
 1/4 A kérdező kommentje:
*184 cm magas vagyok
2016. ápr. 21. 00:19
 2/4 anonim ***** válasza:

Mindenhol ott vannak.

Kívánatosnak nem tartom őket de kevesebb energia ráfordítással hasonló élvezet.

2016. ápr. 21. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Totál ilyen helyzetbe kerültem :D Meg olyan kedves aranyos volt mellé, és én annó rákérdeztem ilyen dolgokra és simán benne lett volna csak messze lakik és eddig nem sikerült találkát összehozni. Szerintem ha izgat kérdezz rá, sokkal könnyebb egy ilyen típusu lánynál.
2016. ápr. 21. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér. A teltebb lányokat szeretem laza és komoly kapcsolatra is és hidd el, többségük isteni az ágyban!
2016. ápr. 21. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!