Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen egyéb megoldás létezik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyéb megoldás létezik még? 3 éve nincs barátnőm és ezért is túl sokat jár az agyam a lányokon.

Figyelt kérdés

Mivel annyira lúzer vagyok, hogy valószínűleg senkinek sem tetszem, ezért jó lenne vmi olyan tevékenységet folytatni rendszeresen, ami elvonná a figyelmemet rólunk. Rendszeresen sportolok, de az kevés.

Valami más is kellene.


2009. ápr. 4. 17:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod, mi lesz később.

Ha összeszedsz egy kis önbizalmat (nem kell sok, csak pozitívba billenjen át a mérleg) - máris sokkal több érdeklődő lesz!

2009. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Állj be a Mekibe dolgozni :D

Akkor láthatsz is lányokat, és tuti megszólítanak :P

2009. ápr. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló: Nem rossz ötlet:)
2009. ápr. 4. 18:00
 4/16 A kérdező kommentje:

Már 21 vagyok és még mindig szűz, sohasem tudtam hódítani, ha idáig nem ment akkor inkább szeretném erőltetni.

Valamikor fel kell adni nekem most kell.

2009. ápr. 4. 18:02
 5/16 A kérdező kommentje:
NEM szeretném erőltetni pontosabban:)
2009. ápr. 4. 18:02
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi az h lúzer vagy? És honnan tudod h senkinek sem tetszel? Végigkérdeztél több millió magyar nőt?

Változtassál a hozzáállásodon és nem sokáig maradsz szűz. ennyi...:D

önbizalom -az kéne neked

2009. ápr. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok, lassan 20 évesen egyáltalán nem volt még barátnőm. Újévi fogadalmam a múlt héten ejtettem meg: barátnőt szerzek 3 hónapon belül. Mivel a majd lesz valami taktika nem jött be az utóbbi 4 évben, ezért átveszem a kezdeményezést. Tudom ajánlani neked is. Dobtam pár emailt ismeretlen csajoknak és volt aki nem utasította vissza az ismerkedés lehetőségét (szerintem én voltam jobban meglepődve a válaszleveleken :D). Szóval sokat dob az önbecsülésen pár ilyen sikerélmény. Én jobban tudnám ajánlani, mint valami figyelemelterelő tevékenységet ;)
2009. ápr. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

sohasem késő! olyan nincs h feladni... :) ha nincs elég önbizalmad menj el a fodrászhoz, mondd neki, hogy vágjon neked olyan frizurát ami jobban áll az arcodhoz, ha szemüveged van cseréd lencsére, kicsit cseréld le a ruhatárad, hordj színesebb cuccokat :) igyál sok folyadékot, pozitív energiát ad. nézd meg a tükörben az új éned, sokkal jobb, nem? :D na mostmár csak 1 van hátra: elhinni magadról, hogy vonzó, kedves ember vagy. mosolyogj sokat, az mindig tetszik a lányoknak, légy velük figyelmes, hallgasd őket végig. jön a nyár, menj el valahova nyaralni (ahová a pénztárcád megengedi), mozdulj ki otthonról! hidd el az egésznek a pozitív kisugárzás és önértékelés a titka! ha vannak lány barátaid esetleg meg is kérdezheted őket h milyen frizura/ruha lenne előnyösebb számodra. szóval töltsd fel magad új energiával, sugározzon rólad a jókedv és az életöröm, nem adok neked 1-2 hónapot se és meglátod lesz már barátnőd :)

sok sikert, szurkolok :)

egy lány

2009. ápr. 4. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
Hidd el,hogy valaki csak Rád vár.Ha nehezen ismerkedsz,akkor kezdd a neten.
2009. ápr. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

ne ne ne ne...

Azzal még rosszabb lesz. A netes csajoknak nagy a választék, nagyon is, még ha el is jutna odáig hogy felvesz egy - két jó csajt msnre, akkor is benne a pakliba, hogy csak barátok akarnak maradni vele, és az első talin azonnal kiderülne mennyire is komolyak a lányok szándékai a fiúval szemben, ami a nullával lenne egyenlő, mert van, de kevés nagyon az olyan kapcsolat, ahol chaten jöttek össze emberek...Az már kényszerhelyzet.


Inkább a Meki, ott már rögtön személyesen ismerkedhet a csajokkal, és tehet több hagymát a hambijukba, ha nagyon beképzeltek ;)

2009. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!