Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Volt már veletek olyan, hogy alig ismert vagy ismeretlen férfit megkívántatok úgy hogy csak szexre? Kezdeményeztetek is? Mi volt a férfi reakciója? N/28

Figyelt kérdés
Csajok,szex,szenvedély,erotika,vágyak

2016. ápr. 21. 09:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%
Te pedig biztos nő vagy ... :-P :-D
2016. ápr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az volnék...igen...miert olyan hihetetlen ez?Csak tetszik allatira egy pasi...es..nah...adott a kérdés..
2016. ápr. 21. 10:13
 3/13 anonim ***** válasza:
KeVelem meg nem fordult elo ilyen,kapcsolatban elek,ezert nem is fog(remelem). Neked azt tanacsolnam,hogy ha semmilyen akadalya nincs az aktusnak,nyugodtan eld meg. En szurkolok neked.
2016. ápr. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
volt már, és kezdeményeztem.. a szexre tereltem a témát, vagy áthívtam , hogy csinálok neki valami kaját és mozizunk majd... kaja is volt, meg film is... de nem ettünk és nem filmeztünk :) 22/l
2016. ápr. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha nem nyomulsz túlzottan, szerintem sima ügy lehet. Kivéve, ha éppen szerelmes... :D

42F

2016. ápr. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

egy lány barátom mesélte, hogy elment egy kirándulásra a barátjával (azóta férje) meg más barátokkal és az egyik srácra a társaságban megmagyarázhatatlanul rágerjedt szexuálisan és a srác meg csak viccelődött és adta alá a lovet, szabályosan kerülnie kellett, hogy ne legyen köztük semmi.


én férfiként is tapasztaltam már hasonlót. nekem általában kell, hogy valami intellektuális vonzalom is legyen egy nővel, ne csak külső szimpátia. találkoztam viszont olyan nőkkel is, akik intellektuálisan kifejezetten nem tetszettek/taszítottak és akár még külsőre sem voltak szépek, de mégis volt egy olyan szexuális kisugárzásuk, ami ezek ellenére is vonzott - míg a legtöbb, akár szép nővel sem szokott hasonló lenni...

36F

2016. ápr. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Koszi a válaszokat :)) izgi sztorik...az a gáz, hogy én nem tudom hogy csináljam a kezdeményezést...felek a visszautasitastol :)))

És ha csak konkrétan kozlom vele, hogy "úgy" tekintek rá, hogy hmm ferfikent...az is jó taktika?magyaran feldobom a labdát eés vagy leuti, vagy sem?

2016. ápr. 21. 12:09
 8/13 A kérdező kommentje:
Mert szerintem bejovok en is neki...meg hat a férfiak szerint vonzó nő vagyok...
2016. ápr. 21. 12:11
 9/13 anonim válasza:
Hidd el nekem,ha finoman utalsz rá venni fogja a lapot . És ha még dögös is vagy akkor létezhetetlen,hogy ne menjen bele .
2016. ápr. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha bejön neked egy pasi, azt ő észre fogja venni, és kezdeményezni fog ha kicsit is tetszel neki!
2016. ápr. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!