Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez egy normális fétis vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy normális fétis vagy kezd lassan beteges lenni?

Figyelt kérdés

A párommal 2 éve vagyunk együtt. Imádjuk egymást de néha úgy érzem, hogy lassan többet foglalkozik a popsimmal, mint velem. Vékony létemre igen nagy és kerek a fenekem, neki pedig ez a fétise amivel semmi problémám sincs, sőt...!:)

De már lassan többet fogja a fenekemet, mint a kezemet, szexuális együttlétkor is képes vagy 20-30 percet "ejátszani" a fenekemmel és már szinte csak olyan pózban csináljuk, ami ezt a vágyát kielégíti.

Ez még normális nálatok, férfiaknál vagy kezd rossz irányba elmenni a dolog?

20/L


2016. ápr. 21. 15:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy a szexben van olyan hogy normális meg nem normális. Inkább úgy osztanám fel, hogy vannak olyan vonzódások, amiben mindkét fél örömét leli, meg olyan, amiben nem. Ha szereted amit és ahogy csinál veled, akkor nincs semmi gond. Ha neked ez nem jön be, vagy másra (is) vágynál, akkor meg jelezd neki.
2016. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
normális, én is popsi fétises vagyok. barátnőm feleslegesnek érzi a melleit, mert közel nem kap ott annyi törődést, de ha egyszer a vágyaim az ő feneke felé húznak akkor nem tudok mit tenni, néha szoktam nem átadni magam az élvezeteknek és úgy markolászni a mellét, hogy azért érezze a törődést, de ha úgy igazán átadom magam a vágyaknak és kikapcsol az agyam akkor a feneke van középpontban.
2016. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Inessential ***** válasza:
Ha zavar, vagy nem gondolod normálisnak, mondd meg neki. vagy csak említsd meg.
2016. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Ez már azért kicsit durva.
2016. ápr. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

normális.

ha az n párom is hagyá hogy izgassam a popoját többet csinálnám.

de nemigazán vevő rá ugyh csak ritkán van rá alkalmam.

anál szex sajna szóba se jöhet....

25/F

2016. ápr. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha már többször fogja a fenekedet mint a kezedet, az nem normális.

Állj elé és mondd meg neki, hogy vegyen kicsit vissza, és törődjön a te vágyaiddal is, mert nem csak ő létezik abban a kapcsolatban!

2016. ápr. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Sztem fogadd el hogy ez így van, de mindenképp közöld vele, hogy cserébe teneked igényed van "másfajta" szexre is (pl. a kutyapóz nekem nem lenne elég kielégítő hosszútávon)

Viszont ha már ilyen akkor azt próbáljátok ki h a fenekedet nyalja, csak kevés pasi hajlandó rá pedig nagyon szuper érzés :)

2016. ápr. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#7 Tudom, hogy jó érzés, mivel rendszeresen csinálja:)


Hát így nem nagyon jutottam előrébb, hogy a fele társaság szerint rendben van, a másik fele szerint meg nem...:/

De azért köszönöm a válaszokat:))

2016. ápr. 21. 15:39
 9/14 anonim ***** válasza:

Ne mással foglalkozz.

Ha téged zavar beszélj vele!!!

2016. ápr. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

igy van, ne a mi velemenyunk alapjan donts :)

bar szerintem mar beteges egy kicsit de ezt akkor tudnad igazan megallapitani ha merlegelned hogy a tobbi teruletnek a rovasara megy e... pl. nem figyel arra h te hogy szeretned vagy pl. mikor osszebujtok filmet nezni teged simogat, cirogat vagy csak egy segget? mar bocsi a kifejezesert :)

Vagy eleget olelget, puszilgat napkozben ha igenyelned? vagy csak odamegy es megfogdossa a feneked... ilyen jelekbol latnad sztem h mennyire megy rossz iranyba...

2016. ápr. 21. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!