Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nektek bejönnek az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek bejönnek az egyenruhás pasik?

Figyelt kérdés

Én teljesen odavagyok a rendőrökért és a csendőrökért (itt ahol élek van Csendőrség ). Olyan szinten vonzanak, hogy néha úgy érzem nem bírom ki , hogy ne vessem rájuk magam :-D. Most itt nem a 100 kilós, 50 éves puhány férfiakra gondolok, hanem a fiatal, szexi pasikra, akik amúgy is jól néznek ki, de egyenruhában meg egyenesen ellenállhatatlanok. Más is van így vele?


20/L


2016. ápr. 21. 17:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban, kedves kérdező! :-D

Én a történelem iránti érdeklődésem kapcsán kezdtem egy kicsit másféle szempontból is érdeklődni. :-D Egy dokumentumfilm a múltszázad eseményeiről nekem átok és áldás. Próbálom mégtöbbet megtudni a korszakról és az eseményekről, de közben csillogó szemekkel és rákvörös ábrázattal nézem a zárt sorokban lépdelő fegyvereseket. :-D Engem ugyan nem ez az "amúgy is jó pasi" része vonz, sokkal inkább csodálom a fegyelmüket és a kegyetlenségüket.

21/L

2016. ápr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Régen volt a tiszti klub nevű szórakozóhely, sajnos megszűnt. Engem is érdekelne, hogy van-e valami hasonló hely.
2016. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Rendőr, tűzoltò, katona...hmm

Izgatò...bejönnek.

2016. ápr. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
na, én azt hittem, h csak a rendőrcsajoknak jönnek be max a rendőrök, de jó, h ez a tervem, h rendőr leszek. :D
2016. ápr. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze, imádom őket :)
2016. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
9: esetleg szólítsd meg, a net nem megoldás, sokan nem itt élnek...
2017. máj. 4. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!