Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezzel a mérettel szexkapcsolat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezzel a mérettel szexkapcsolat vagy egyéjszakás?

Figyelt kérdés

15/4,5

A lányok valamilyen szinten nézik a méretet és hogy esztétikailag hogy néz ki,mekkorának látszik.

Kapcsolatban szinte mindegy mekkora van mert aki szeret az elfogad olyannak amilyen vagyok.

De jelenleg nem szeretnék semmilyen komoly kapcsolatot.

Tapasztalatom több mint a semmi. Volt már barátnőm.

A technikáról annyit hogy én minden szex-szel kapcsolatos dolognak utánanézek. Utánaolvasok technikáknak hogy hogyan kell jól csinálni ezt meg azt és megy a kivitelezése is...pózok egész tárházát ismerem és tudom megvalósítani...éshát igyekszem és figyelek a partnerre.

Csak egy egyéjszakás vagy egy szexkapcsolat azért más.

Főként a méret miatt szól ez a kérdés.

Így szerintetek belemenjek?

Az idióta válaszokat természetesen lepontozom és törlöm.

Csak normális válaszokat várok ehhez a kérdéshez,...igen ehhez.



2016. ápr. 21. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ekkora és többször is volt sikeres szexkapcsolatom, sose volt gond a mérettel szóval no para. 26/F
2016. ápr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt hosszabb szexkapcsolatom hasonló (talán még egy picivel kisebb) mérettel.
2016. ápr. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szexkapcsolatom még nem volt, viszont suliban előadásokon folyton pont egy adott lánybanda ült le a környékemre beszélgetni és így a pár hónapnyi beszélgetés-lehallgatás alapján ki merem jelenteni, hogy nem foglalkoznak a mérettel szexkapcsolatok / egy éjszakások esetén sem. Amiket megjegyeztek, azok inkább olyasmik voltak, mint az állóképesség, odafigyelés, higiénia, kinézet (fenék is!), öltözködés, meg hasonlók.


Farokméretben a legtöbb csajnak valószínűleg elég az, ha már érzi, hogy ügyködsz valamit. A 15/4,5 pedig már azért megüti ezt a szintet.

2016. ápr. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15/4,5=alig több,mint 3

ez kevés lesz!

2016. ápr. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!