Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki tapasztalat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki tapasztalat?

Figyelt kérdés

Parom mar a kapcsolat elejen mondta, hogy volt ferfivel dolga. (A srac elegitette ki ot, de vissza nem kapta.)

En kivancsisagbol (nem azert mert nem biznek benne) megneztem a fb uzeneteit es volt egy uzenet, amiben kiv.rte a sajatjat videora veve. Azota nem tudom hogy alljak a dologhoz. Ugy erzem megundorodtam tole... Felhozzam neki?

L


2016. ápr. 21. 23:27
 1/9 anonim ***** válasza:

Te tudod h érdemes-e felhozni vagy egy kegyes hazugsággal vagy műbalhéval lelépni... A Te és ő személyiségetektől függ ez, hogy mit választasz, de a végkimenetel ugyan az lesz illetve remélhetőleg... Minimum biszex, de ha barátnő mellett is ezt csinálja akkor talán még jobban is hajlik a melegség felé mint a nők irányába... :/


24/f

2016. ápr. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem, miota velem van nem is irt a sracnak, o irt ra de miutan nem kapott sokszor valaszt paromtol, igy nem irt. A video meg a nyaron keszult, es mi december ota vagyunk egyutt
2016. ápr. 21. 23:31
 3/9 A kérdező kommentje:
A merevedessel sincs semmi baj, amint szorosabban olel vagy fehernemuben lat all neki
2016. ápr. 21. 23:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Juuuj ne haragudj ez.. ez cinkes :S legjobb ha leültök megbeszélni. Ha ő biszexuális és ezt te el tudod fogadni akkor kérd meg rá hogy ne tegyen ilyeneket mert számodra a monogám kapcsolatba nem fér bele ha kiveri más asi előtt.. De szerintem a te lelki egyensúlyod érdekében talán a legjobb lenne lezárni ezt.
2016. ápr. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat Legyen őszinte. halgass az érzéseidre. Tisztázni akarod?

Igen-hozd fel és beszéljétek meg.

Nem-ne hozd fel,de akkor ne is érdekeljen.

2016. ápr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell felhoznod, mivel ez jóval a kapcsolatotok előtt volt.
2016. ápr. 22. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os voltam, ha nagyon zavar akkor felhozhatod, de szerintem próbálj meg megnyugodni ezzel kapcsolatban, és semmiképpen se veszekedj vele ezen!
2016. ápr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen, lehet tenyleg annyiban hagyom. Annyit nem er a mult, hogy emiatt megbantsam :)

Koszonom a valaszokat.

2016. ápr. 22. 01:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátom, aki biszex volt. Ő nagyon korrekt volt, mert kb egy hét után elmondta, hogy ez van ő megérti, ha ezek után nem akarok tőle semmit, illetve elmagyarázta, hogy ő pasira nem tud felizgulni, de szereti, ha análisan dugják. Csak úgy volt eddig pasival, hogy egy csajszival hármasban és ő volt a középső. Nagyon sokat gondolkodtam az elején rajta, hogy én nem mennék bele ilyenbe és ha ő ezt szeretné, akkor nem is kellene ezt elkezdenünk. Kb fél év után szakítottunk, de ettől teljesen független okok miatt. Szóval azt tudom tanácsolni, hogy, ha téged nem zavar az, hogy ő biszex, akkor nyugodtan próbáljátok meg együtt, tarts ki mellette, de ha zavar, akkor ez csak rosszabb lesz. Illetve azt fontos tisztáznotok, hogy egy pasi nem fér bele a kapcsolatotokba és az ugyanolyan, mintha egy másik csajjal csinálná ugyanezt, ha történik valami, az ugyanúgy megcsalás
2016. ápr. 22. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!