Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, el tudnátok fogadni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, el tudnátok fogadni, hogy a párotok elmenjen egy hivatásos dominához?

Figyelt kérdés

Tehát ha ti nem lennétek hajlandóak ilyenfajta dolgokra, akkor belemennétek ilyen kompromisszumba?


Ha akarnátok ti magatok beszélhetnétek a dominával előtte és minden a ti kéréseteknek megfelelően zajlana. Akár ott is lehettek, ha akartok.

Természetesen az aktus vagy szexuális kapcsolat, kielégítés minden formája ki lenne zárva.

Csak fenyítés, megalázás, fétis stb.


Egyfajta rekreációs időtöltés, mintha masszázsra járna.


Van a valóságban ilyen hogy egy nő ilyenbe belemegy a párja kedvéért - vagy ez kizárt?


2016. ápr. 22. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna de tőlem megkapja a párom ha akarja 21/L
2016. ápr. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Necces a dolog, esetleg akkor, ha tényleg nem történik semmilyen szexeuális kapcsolat. De azért én is kérnék cserébe valamit..
2016. ápr. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi időnként együtt megyünk hivatásos dominához. Ilyenkor én vagyok a sub, ő többnyire a domináns oldalon száll be, de néha subként próbálj ki a dolgokat. Új dolgokat tanulunk ezekből az alklmakból, amit azután otthon is tudunk folytatni. Sőt, saját ötletekkel kiegészítve! Ilyen helyen vannak olyan eszközök, lehetőségek, amik otthon nincsenek meg. Eszközök kipróbálására is jó, hogy melyik jön be, mit érdemes otthonra megvennünk.
2016. ápr. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!